Yeni Nesil Dijital ve Sosyal Reklam Ajansı

Yeni Nesil Dijital ve Sosyal Reklam Ajansı

Yeni Nesil Dijital ve Sosyal Reklam Ajansı

Yeni Nesil Dijital ve Sosyal Reklam Ajansı

Ankara merkezli olarak tüm Türkiye genelinde faaliyet gösteren yeni nesil dijital ve sosyal reklam ajansımız, sizlere dijital dünyadaki birçok hizmeti sunuyor.

 • Web tasarım
 • Web programlama
 • Mobil aplikasyon
 • Grafik tasarım
 • Kurumsal kimlik tasarımı
 • Google ADS reklam danışmanlığı
 • Tanıtım filmi
 • Sosyal medya yönetimi
 • Web site SEO çalışmaları
 • İçerik üretimi
 • Dijital reklam çalışmaları
 • Görsel reklam çalışmaları

gibi, hizmetleri sizlere sunuyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere, arama motorları ile tam uyumlu, hedef kitlenizin beğeneceği, sade ve şık bir web sitesi tasarlıyoruz. Web sitenizi, sizin isteklerinize göre ve sizi hedeflerinize ulaştıracak şekilde biçimlendiriyor, optimize ediyor, gerekli eklentilerin kurulumunu yapıyoruz. Müşteri odaklı, özgün tasarımlarımız ve özgün kodlarımız ile size muhteşem bir web sitesi sunuyoruz.

Dilerseniz hedef kitlenize mobil uygulamalardan da erişebileceğiniz, mobil aplikasyonu geliştiriyoruz.

Grafik tasarım ekibimiz ile sizlerin grafik tasarıma dair tüm beklentilerini gerçekleştirecek çalışmaları yapıyoruz. Davetiye tasarımından logo tasarımına kadar tüm çalışmalarımızı, sizlerin de onayı ve isteklerine göre şekillendirerek, tasarımlarımızı ortaya koyuyoruz.

Kurumsal kimlik çalışmaları anlamında, profesyonel ekibimiz ile sizlerin isteklerine göre çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu sayede işletmenizin kurumsal görünümüne pozitif bir imaj katmayı hedefliyoruz.

Hedef kitlenizin Google aramalarında, belirli anahtar kelimelerde en üst sıralarda gelebilmeniz için, Google ADS reklam danışmanlığı yapıyoruz. Profesyonel ekibimiz, sizlerin beklentilerini ve isteklerini öğrendikten sonra, çalışmalara başlıyor ve süreç sizin bilginiz dahilinde ilerliyor.

Dilerseniz kısa ya da uzun tanıtım filmleri çekerek, kurumsallığınızı artıracak çalışmalar yapıyoruz.

Sosyal medya yönetimi çok önemli bir iştir. Sosyal medya paylaşımları, hedef kitleniz ve sizin aranızda kurulacak önemli bir köprüdür. Sosyal medya hesaplarının profesyonel şekilde yönetilmesi çok değerlidir. Sosyal medya hesaplarınızdan, kaliteli ve amaca uygun görseller paylaşmak, sosyal medya hesabını canlı tutmak ve sosyal medyadan hedef kitleye ulaşmak, işletmeler açısından çok önemlidir. Profesyonel ekibimiz ile buna olanak sağlıyoruz. Ayrıca sizlere belirli periyotlar ile raporlar sunarak, hangi konuda iyi olduğumuzu ve hangi konularda daha fazla çalışmamız gerektiğini birlikte belirleyerek, sürekli üzerine koyarak gitmeyi hedefliyoruz. Instagram, Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya platformlarında, paylaşım ve reklam çalışmaları destekleri veriyoruz.

Web sitenizin alakalı arama motoru sorgularında üst sıralarda çıkmasını hedefliyoruz. Güncel içerik paylaşımları, kaliteli bir web tasarım, hızlı açılan sayfalar, mobil uyumlu web sitesi gibi kavramları bir araya getirerek, SEO anlamında sizlerin en iyisi olmanız için emek veriyoruz. Arama motorlarının web sitenizden ne beklediğini çok iyi biliyoruz. Özgün çalışmalar ile sizleri rakipleriniz arasında yukarı sıralara taşımak için, SEO çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

İşletmeniz ile ilgili özgün içerikler üreterek, hedef kitlenizin sizlere daha fazla ulaşmasını ve bilgi almasını sağlıyoruz. Kullanıcı dostu çalışmalar ile hem arama motorlarının gözünde hem de müşterilerinizin gözünde sizleri en üst sıralara taşımayı hedefliyoruz.

Dijital ortamda sizler için sosyal medya ve Google reklamlarının yanı sıra, farklı mecralarda da reklamlarınız için çalışmalar yapıyoruz. Tüm çalışmaları, sizlerin bilgisi doğrultusunda ilerletiyor ve sonuca ulaşıyoruz.

Dijital reklamların yanı sıra, billboard gibi çıktı reklamlar konusunda da sizlere destek veriyoruz.

Süreç Nasıl İlerliyor?

Sizler bizler ile çalışmaya karar verdiğiniz zaman, sizin ile yüz yüze bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Orada sizlerin beklentilerini dinliyor ve gerekli notlarımızı alıyoruz. Sonra ekibimiz ile bir değerlendirme yapıp, taslak çalışmalarımızı sizlere sunuyoruz. Sizlerin ve işletme yöneticilerinin fikirlerini de alarak, çalışmalarımızı ortaya çıkarmaya başlıyoruz. Süreç dahilinde belirli periyotlar ile sizlere raporlar sunarak, mevcut durumumuz ve gelişim gösteren durumları sizlerle paylaşıyoruz. Bu süreçte sizlerle sürekli iletişimde olarak, çalışmalarımızı ilerletiyoruz.

Çalışmalarımızda, sürekli olarak sizlerin de fikirlerini alıyoruz. Kendi fikirlerimizi de sizlere ileterek, sentez yapıyoruz.

İşletmenizi, özgün dokunuşlar ile hedeflerinize ulaştırmak noktasında, sizlere danışmanlık yapıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile sizlerin her zaman yanınızdayız.

Kullanıcı Dostu ve Müşteri Odaklı Çalışmalar:

Yaptığımız çalışmalarda en önem verdiğimiz konu, kullanıcı dostu çalışmalar yapmaktır. Sizlerin bizler ile ilgili olumlu düşünceleri, bizler için en önemli kazanımdır. Büyüme hedeflerimizi de bu şekilde belirledik.

İletişim kanallarımız aracılığı ile bizimle iletişime geçerek, yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Blog

Reklam Ajansı

Reklam ve tasarım sektöründe dijital reklam ajansı olarak hizmet...

Web Tasarımı

Web Tasarımı Tasarım ile ilgili fikirlerin estetik çizgiler kull...

Seo Nedir?

SEO, açılım olarak Search Engine Optimization yani arama motoru opti...

Kartvizit

Kartvizit Kişilerin veya kurumların kendini tanıtmak amacı ile hazırlanan...

Afyon Web Tasarım

Afyon Web Tasarım Afyon Web Tasarım ve Web Programlama Afyon şehrinde web...

Ağrı Web Tasarım

Ağrı Web Tasarım Ağrı Web Tasarım ve Web Programlama Ağrı şehrinde web si...

Hemen Arayın Whatsapp'tan Yazın