KOBİ’ler İçin SEO Ajansı

KOBİ’ler İçin SEO Ajansı

KOBİ’ler İçin SEO Ajansı

KOBİ’ler İçin SEO Ajansı

Küçük ve orta boyutlu işletmeler, büyümek için hedef kitlelerine ulaşmaya ihtiyaç duyuyorlar. Hedef kitleye erişmenin en etkili yöntemlerinden birisi de, dijital dünya. Dijital dünyada sizleri hedef kitlenize eriştirmek için, SEO işlerinizi ve diğer dijital reklam işlerinizi birlikte yürütebiliriz. Dijital dünyayı kapsamlı kullanarak, sizlerin tanınırlığınızı artırabiliriz.

SEO (Search Engine Optimization) yani Arama Motoru Optimizasyonu, adını sıklıkla duyduğumuz bir kavramdır. Kısaca web sitesi sahipleri, arama motorlarında kendileri ile alakalı anahtar kelimeler kullanılınca, gelen sonuçlar arasında en üst sıralarda yer almak isterler. Örneğin bir beyaz eşya firması, buzdolabı satın al kelimesinde, en üst sırada çıkan web sitesi olmak ister. İşte bu noktada hangi parametre bizi üst sıralara taşır diye soracak olursanız, cevap SEO

Neler Yapıyoruz?

SEO, kısa, orta ve uzun vadede çalışılması gereken bir kavramdır. Bu noktada ilk olarak web sitenizin yazılım olarak, SEO parametrelerine uygun hale getirilmesi gerekmektedir. Web sitenizin sade ve şık olması, kullanıcı dostu olması, mobil cihazlar ile uyumlu çalışması, mobilde bağlantıların kolay tıklanabilir ve yazıların okunabilir büyüklükte olması, web sitenizin mobilde ve masaüstünde hızlı açılması, kullanıcının web sitesine girince aradığını bulabilmesi, web sitenizde sunucu kaynaklı sorunlar yaşanmaması, web sitenizde bulunan kodların optimize edilmiş olması, web sitenizde güvenlik açıklarının olmaması, web sitenize belirli periyotlar ile web siteniz ile alakalı özgün içerik girişleri yapılması, web sitenizin url yapısının SEO parametrelerine uygun olarak düzenlenmesi ve sayabileceğimiz birçok detay ile birlikte, SEO çalışmalarını yapmış ve yapıyor olursunuz. SEO dinamik bir süreçtir, bir kere yaptım ömür boyu SEO ile ilgilenmem demek doğru değildir. Bir anahtar kelimede bir kez ilk sırada çıktığınız zaman, her zaman birinci sırada kalacaksınız diye bir durum söz konusu değildir. Sizler kullanıcının sizin sitenizi tercih etmesi için gerekenleri yapmalısınız. Asıl anahtar kelime budur.

Kullanıcı Dostu Olmak ve SEO İlişkisi:

SEO parametrelerini baştan aşağı incelediğimiz zaman, aslında kullanıcı dostu olan her şeyin, SEO için atılmış bir adım olduğunu görüyoruz. Birkaç örnek verecek olursak, web sitenizin hızlı çalışması SEO açısından ve kullanıcı açısından önemlidir. Web sitenizde başlık ve içerik alakasız içeriklerin olmaması, SEO ve kullanıcı açısından önemlidir. Örnekleri çok daha fazla artırabiliriz. Kullanıcılar sitenizi hızlı terk ederse, bu durum içeriğinizi beğenmeme, başlık ve içerik uyumsuzluğu ya da sitenizin çok yavaş çalıştığı anlamlarına gelebilir.

KOBİ’ler için SEO çalışmaları yaparak, dijital dünyada onların kendi sektörlerinde onları en iyi yere taşımaya çalışıyoruz. Uzman ekibimiz, ilk olarak yapılan işi inceleyerek, gerekli anahtar kelimeleri tespit ediyor ve sosyal medyadan, web sitesine, internet reklamlarından tanıtım filmlerine kadar sizlere birçok seçenek sunuyorlar. Sizleri dijital dünyanın her noktasında görünür kılmak ve bilinirliğinizi artırmak için emek veriyoruz.

İletişim kanallarımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Blog

Reklam Ajansı

Reklam ve tasarım sektöründe dijital reklam ajansı olarak hizmet...

Web Tasarımı

Web Tasarımı Tasarım ile ilgili fikirlerin estetik çizgiler kull...

Seo Nedir?

SEO, açılım olarak Search Engine Optimization yani arama motoru opti...

Kartvizit

Kartvizit Kişilerin veya kurumların kendini tanıtmak amacı ile hazırlanan...

Afyon Web Tasarım

Afyon Web Tasarım Afyon Web Tasarım ve Web Programlama Afyon şehrinde web...

Ağrı Web Tasarım

Ağrı Web Tasarım Ağrı Web Tasarım ve Web Programlama Ağrı şehrinde web si...

Hemen Arayın Whatsapp'tan Yazın