Tanıtım Filmi ve Fotoğraf Tanıtım Filmi ve Fotoğraf

     Öncelikle şunu söyleyelim: Fotoğraf, “an”ı dondurmaktır ve bir düğmeye basıvermekten ötesidir bizim için. Hayır, ha-şa… Kendimizi Steve McCurry falan sanmıyoruz ama fotoğrafın; perspektif, ışık ve kompozisyonu göz, akıl, yürek ve yetenekle birleştirmek olduğuna inanıyoruz.

    Mesela mekânlarınızı fotoğraflıyoruz, en kıymetli koleksiyonlarınızı, hizmet verdiğiniz binaları, özel günlerinizi, müşterilerinize sunduğunuz yemekleri… Ve hayır; bu başlık altında sarı saçla veya hokka gibi bir burunla nasıl görüneceğinizi göstermek, fotoğraftan eski sevgilinizi silmek, boyunuzu uzatmak falan filan gibi hizmetler bulunmuyor.

    Bazen de fotoğraflarla anlatılmaz işiniz, hareket de gerekir. Burada kreatif ekibimiz "biz ne güne duruyoruz" der, kurgucu arkadaşlarımız çekilen videoları birleştirir birde güzel müzik...

 

Tanıtım Filmi ve Fotoğraf

Görselliğin ticaret dünyasındaki yeri oldukça önemlidir. Özellikle teknolojik gelişmeler, görsel anlamda birçok markanın çeşitli reklam araçlarını kullanması ve kendine has içerikler oluşturmasına zemin hazırlamıştır. Üretken olmayan ve farklı içerikler oluşturup hedef kitlesini etkilemeyi başaramayan markalar ne yazık ki, bu anlamda gücünü kaybediyor.

Tanıtımı filmi ve fotoğraf çekimi bu yüzden markaların hizmetlerini, yapılarını, ürünlerini ve ön plana çıkarmak istedikleri yönlerini hedef kitleleriyle paylaşmaları için oldukça etkili çalışmalar arasında yer alıyor. Eraweb perspektifinden hazırlanmış tanıtımı filmleriniz sayesinde ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize daha iyi anlatabilecek ve markanıza dair ön plana çıkarmak istediğiniz tüm unsurları ön plana çıkarabileceksiniz. Tanıtım filmi ve fotoğraf çekimi anlamında profesyonelliği dijital ve teknolojik araçlarla bir araya getiriyor, yaratıcılığımızla harmanlıyor ve sizlere eşsiz bir çekim hizmeti sunuyoruz.

Tanıtım filmi ve fotoğraf çekimi oldukça geniş alana hitap eden hizmetlerdir. Markanıza ait çekilen fotoğraflar ve tanıtım filmleri sayesinde ürün ve hizmetlerinizi oldukça yüksek kitlelere ulaştırabilirsiniz. Bu sayede oldukça yüksek satış potansiyellerine ulaşabilirsiniz.

Tanıtım filmi alanında birçok video çekimi yapılabilmektedir. Aşağıdaki konularda tanıtım filmi ve video hizmetleri sunmaktayız;

  • Kurumsal Tanıtım Filmi
  • Video Sunumları
  • Eğitim Videoları
  • Ürün Tanıtım Filmi
  • Animasyon Filmleri
  • İnstagram Videoları
  • Hizmet Tanıtım Filmi
  • Sosyal Medya Videoları
  • Logo Animasyonları

Markanız İçin Eşsiz Tanıtım Filmi Çekimi Yapıyoruz!

Kısa filmler, ürün tanıtım filmleri ve videolar markanızın potansiyel müşterilerine ve takipçilerine sunduğu hizmet ve ürünleri göstermenin en etkileyici yollarından biridir. Birçok işletme sahibi kendi videolarını ve fotoğraf çekimini kendileri yapmaktadır. Fakat bu anlamda kullanılan ekipman yetersizliğinden işletmelerin hazırlamış olduğu bu video ve fotoğraflar insanları yeterince etkilememekte ve çekimlerin kalitesi düşük olduğundan yeterli etkileşim olmamaktadır.

Fakat markanızın ürün, hizmet ya da kurumsal tanıtımını gerçekleştirmek için profesyonel destek alarak oluşturulan tanıtım filmleri sayesinde hedef kitlenizi ve potansiyel müşterilerinizin üzerinde üst seviyede etki yaratarak, oldukça etkileyici tanıtım filmleri oluşturulabilir. Bu konuyla alakalı olarak oldukça profesyonel bir hizmet veren firmamız, etkileyici ve sürükleyici tanıtım filmleriyle markanızın en iyi şekilde tanıtımını yapıyor ve profesyonel bir hizmet sunuyor.

Tanıtım filmi ve fotoğraf çekimi oldukça profesyonel bir süreçtir. Örneğin; kendi markanızı oluşturup bir e-ticaret sitesi açtınız ve elinizde binlerce kalem ürün var. Bu ürünlerin pazarlamasını üst seviyede yapabilmek için ürünlerinizin bütün açılardan fotoğrafının çekilmesi gerekir. 3 boyutu kısa tanıtım filmleri, görsel efektler ve ışıklarla montajlanarak markanız adına ürün açıklamalarında yer alınca ürünlerinizi inceleyen kitleye, sizleri ve ürünlerinizi daha güvenilir kılacaktır. Bu konuyla alakalı olarak kaliteli bir çalışma yapıyor ve sizlere oldukça farklı tanıtım filmi ve fotoğraf çekim hizmeti sunuyoruz.

Süreçler

Toplantı

Çekimler öncesinde sizlerle bir araya gelerek kısa bir Meeting gerçekleştiriyoruz. Bu Meeting bilgi alışverişi yapabilmek için oldukça önemlidir. Bu yüzden tanıtım filmi çekimlerinin isteklerinize uygun olması ve markanızı tatmin etmesi bizim için önemlidir. Bu süreçte sizlerden aldığımız bilgiler neticesinde film çekiminde kullanılacak olan ekipman, çalışacak personel sayısına karar veriyor ve bu filmin çekileceği mekânı belirliyoruz.

Çekim öncesi markanız adına ön plana çıkarmak istediğiniz yönleri belirlemenizi istiyoruz. Sizleri rakiplerinizden ayıran özelliklerinizi düşünün ve sizleri farklı kılacak yönlere odaklanıp film çekim sürecine başlamamızı sağlayın.

Çekim

Bu süreçte birçok unsur yer almaktadır. Tanıtım filminin oldukça profesyonel görünmesini sağlamak adına birçok unsur vardır. Kamera, ışık, montaj, ses ve diğer tüm argümanlar. Belirlediğimiz konuda çekim yaparken, fikirlerinizi gerçeğe yansıtarak, ince düzenlemeler ve kısa süreli provalarla çekim çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Kullandığımız son teknolojiyle tasarlanmış ekipmanlar sayesinde videolarınızın kalitesini üst düzeyde tutuyoruz. Çekimleri özel video kameralarıyla gerçekleştirip kaliteli bir görüntü tasarımı yapıyoruz. Çekim esnasında kullandığımız tripodlar sayesinde videolarda sallanma ve diğer faktörlerden etkilenmeden çalışmaları eksiksiz gerçekleştiriyoruz.

Tanıtım filminde arka fon ya da kamera karşısında konuşan bir sunucu seçimi yaptıktan sonra videolarınızın çekimini yaptıktan süreci tamamlıyoruz. Fakat alt yazıların videolarda kullanılması oldukça önemlidir. Türkçe dilinde yapılan konuşmaları farklı ülkelerdeki insanların anlamama durumları tanıtımınızı uluslararası yapmanıza engel olacaktır. Bu yüzden dünyada en çok konuşulan dillere yönelik alt yazı ve çeviri işlemleri de videolarda yapılması gereken bir çalışmadır. Bu anlamda Eraweb olarak bu hizmetlerin her birini sizlere kusursuz bir şekilde sunuyoruz.

Sunucu kullanmanın videolarınız için maliyetli olacağını unutmayın. Fakat dış sesle yaptığınız videoların daha etkili olacağını sizlere bildirmek isteriz. Çünkü sunucu kullanırken, ekstra bir mikrofonda gerekli olacaktır ve bu sunucunun konuştuğu cümleleri, yurt dışından insanlar alt yazılardan anlamaya çalışacaktır. Bu yüzden dış ses kullanarak oluşturduğumuz filmlerin daha etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Çekim sürecinde en önemli etkenlerden biri de ışıklandırma sistemidir. Tanıtım filmi çekerken biz film yapımcıları tarafından en çok ihtiyaç duyulan ve hayati olan bir öğedir. Işıklandırma film kalitesini belirleyen başlıca unsurlardan biridir. Dış mekân da çektiğimiz tanıtım filmlerinde özellikle güneşli havalarda yeterince doğal ışık olduğundan ışık ihtiyacı istenen miktarda karşılanabilmektedir.

Fakat kapalı alanlarda yaptığımız çekimlerde ışıklandırma sistemine ihtiyaç duymaktayız. Kayıt öncesi yeterli ışıklandırma çalışmaları yaparak tanıtım filmlerinizi stüdyo ortamında kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Markanız için tanıtım filmi çekimleri öncesinde bir test çekim yaparak ortamında yeterli seviye de ışık alıp almadığını kontrol ediyoruz. Gerekli ışıklandırma takviyeleri sonrasında çekim çalışmalarına devam ediyoruz.

Dış mekânlarda yaptığımız tanıtım filmleri daha doğal ve iyi bir ışık aldığından bizlerin işini kolaylaştırmakta ve tanıtım filmlerini daha kaliteli bir hal getirmektedir. Bizler Eraweb ailesi olarak tanıtım filmleriniz minimal bir ürünü tanıtmak için yapılmıyorsa, dış mekânlarda yapılan tanıtım filmlerinin markanız adına daha verimli olacağını düşünüyoruz.

Profesyonel kameralarla zorlu koşullarda çekim yaparken kamera ne kadar sallanırsa sallansın sabitleyici kullandığımızdan tanıtım filmlerinde herhangi görüntü problemi oluşmamaktadır. Hareketli sahnelerde profesyonel kameramanlarımızla tanıtım filmleri ve videoları oldukça başarılı bir şekilde çekiyoruz.

Montaj

Montaj sürecinde filmin düzenlenmesi gereken tüm kısımları düzenleyip, istekleriniz doğrultusunda, müzik görsel ve yazılı materyaller ekleyerek videoların çekimini tamamlıyoruz. Profesyonel olması gereken tüm çekimlerde minik efektlerin kullanılması gerekir. Çözülme, kayma ve geçişler için teknik çalışmalar yaptığımız bu süreçte videolarınıza çeşitli rötuşlar yapıyoruz. Ayrıca müzik seçimi de hedef kitlesini etkileyen önemli unsurlar arasındadır. Videolarınızdaki müzikleri hedef kitlenize hitap edecek şekilde filme ekliyor tanıtım filminizi ve yayına hazır hale getiriyoruz.

Fotoğraf

Fotoğraf çekim hizmetlerimiz yukarı da anlattığımız kadar detaylı olmasa da ürün, insan, doğa ve pazarlama alanlarında gerekli olan çalışmalardan biridir. Fotoğraf çekim süreci profesyonellik gerektirir. Markanız ya da işletmeniz adına ürün ve hizmetlerinizi cep telefonlarınızla fotoğraflıyorsanız, daha büyük kitlelere hitap etmeniz mümkün değildir. Günümüz dünyasında rekabet ortamında kalitenin en belirleyici unsurlarından biri iyi bir görselliğe sahip olmak ve kaliteli görsellere yer vermekten geçiyor. Fotoğraf çekimi ve tasarımı son derece önemlidir. Markanız adına Eraweb Ailesi olarak sizlere bu anlamda kaliteli hizmetler sunuyor ve alanında uzman fotoğrafçı ekibimizle ürün, hizmet ve hedefleriniz her neyse bu doğrultuda profesyonel bir hizmet sağlıyoruz. Resim çizilir, fotoğraf çekilir. Bizler Eraweb ailesi olarak bu bilince sahip olarak profesyonel fotoğraf çekim hizmetlerini markanıza güvenilir bir biçimde sunuyoruz.

Neler Yapıyoruz

google reklam

Google Reklam Yönetimi

Google'a reklam vermek sizler için biraz karmaşık gelebilir. Korkmayın Eraweb yanınızda yanı başınızda.

sosyal medya yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Ürününüzü veya hizmetinizi, en önemlisi de müşterilerinize mesajınızı en iyi anlatacak şekilde tasarlıyor ve yönetiyoruz.

Tanıtım Filmi ve Fotoğraf

Tanıtım Filmi ve Fotoğraf

Fotoğrafın veya videonun; perspektif, ışık ve kompozisyonu göz, akıl, yürek ve yetenekle birleştirmek olduğuna inanıyoruz.

dijital tasarım

Dijital Tasarım

Dijital içerik oluşturma konusunda uzmanlaşmış ekip, tüm tasarım ihtiyaçlarınız hazır ve nazır.

 E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi çevrimiçi dünya ile bir tıkla buluşturun! Hemen e-ticaret başlayın.

Hemen Arayın Whatsapp'tan Yazın