Ankara web tasarım Dijital dünyada sizi en iyi anlatan katalog web sitenizdir.

İçinde kaybolmadığımız, gözümüzü yormayan sade web sitelerine hasret kaldığımız internet deryasında kulaç atıyoruz. Kimsenin kafasını karıştırmadan, mevcut ihtiyaçlara yönelik, kullanıcı dostu, sizi “kimseye muhtaç etmemek” adına basit bir ara yüze sahip yönetim paneli olan, olmazsa olmaz SEO alt yapısı bulunan ve tabii ki mobil uyumlu (responsive), web siteleri yapmaya çalışıyoruz. Mütevazı değiliz bu işte çok iyiyiz. Yani öyle söylüyorlar.

Web tasarım yapan firmalardan farkımız, her ihtiyaca yönelik farklı çözümler geliştiriyoruz. Hazır veya açık kaynaklı kodlar değil kendi geliştirdiğimiz yazılımları kullanıyoruz. Yaptığımız tüm web sitelerine yönetim paneli entegre ediyoruz. Bu panel üzerinden müşterilerimiz web siteleri üzerinde tüm değişiklik ve içerik ekleme işlemlerini kendileri yapabiliyor. Üstelik bu paneli kullanmak bisiklet sürmekten kolay. Konu açılmışken diğer web tasarım firmaları gibi responsive yani mobil uyumlu web sitesi bizde opsiyonel değil, standart. Siz sormadan tüm ihtiyaçlarınızı biz belirliyor ve o doğrultuda web sitesi yapıyoruz.

Kendi AR-GE ürünümüz olan yönetim panelimiz sayesinde, web sitenizdeki tüm içeriklere müdahale edebildiğiniz gibi, Google gibi arama motorlarında üst sıralara çıkmak için ihtiyacınız olan tüm fonksiyonlara erişim sağlayabilirsiniz. Yine bu yönetim paneli ile sosyal medya entegrasyonlarınızı gerçekleştirebilir, ürün ve hizmetleriniz hakkında dilediğiniz kadar fotoğraf paylaşabilirsiniz.

Web Tasarım

Web tasarım günümüz koşullarında ticaret ile uğraşan her işletme, firma ya da marka için büyük bir zorunluluk haline gelmiştir. Hatta bu konuyla alakalı kanunda çıkarılmıştır. Şirketleşmeye giden tüm işletmelerin bir web sitesi olmak zorundadır. Web tasarım çalışmaları formaliteden bir alan adı almak ve siteyi formaliteden içeriklerle doldurmaktan ibaret değildir. İşletmenizin büyümesini istiyorsanız, markanızın milyonlara hitap etmesini istiyorsanız, web tasarım çalışmalarını önemsemek zorundasınız. Günümüzde dijital dünyada yer almayan hiçbir marka yoktur. Web tasarım hizmeti için doğru ajans seçimi yapmakta son derece önem arz etmektedir. Bizler Eraweb Web Tasarım Ajansı özgün, dinamik, yaratıcı web tasarım hizmetleri sunar ve müşteri memnuniyetini önemser. Web tasarım çalışmaları aşağıda belirtilen unsurlar göz önünde bulundurarak gerçekleştirilir;

 • SEO dostu tasarım
 • Sektör analizi
 • Rakip analizi
 • SEO başarı puanı
 • Kullanıcı dostu tasarım
 • Responsive ve AMP tasarım
 • Kullanıcıya yönelik web deneyimi
 • Müşteriye özel yazılım modülleri

Web tasarımın profesyonellik gerektiren bir süreç olduğunu hatırlatmakta yarar var. Markanızın pazarlama stratejilerini belirlemesi ve web tasarım sürecinde, sizlerden aldığımız verilerle bu stratejileri sitenize yansıtmak, en iyi bildiğimiz işlerin başında geliyor.

Web Tasarım Süreci

Öncelikle bu süreçte karşılıklı talepler ve bilgi alışverişiyle tasarım çalışmaları gerçekleştirilir. Bu yüzden;

 • Tasarım aşamasına geçmeden önce sizlerin nasıl bir internet sitesine sahip olmak istediği konusunda bir toplantı gerçekleştirir ve bu toplantıda sizlerin istekleri, sunduğunuz veriler ve sektörünüzle alakalı bilgiler talep ederiz. Buna göre web sitenizde hangi altyapının kullanılacağını belirlenir ve fiyat teklifi sunulur. Karşılıklı mutabakata varıldığında çalışmalara başlanır.
 • Web tasarım sürecine başlarken öncelikle logo ve domain belirlemenizi istiyor ve domain belirlendikten sonra tasarım sürecine geçeriz. Tasarım süreci bitip demo sayfanızı onayladıktan sonra web sitenizin performansının en üst düzeyde tutabileceğim serverlarımıza yüklüyoruz. S
 • Belirlemiş olduğumuz altyapıya uygun; tasarım, tema gibi seçenekleri belirleriz. Web tasarım sürecinde sektörünüze, kurumsal kimliğinize ve hedef kitlenize uygun renk ve tasarım seçenekleriyle sitenizi tasarlarız. Test yayına alıp sitenizi sizlere gösterir ve istediğiniz tüm değişikleri tamamlarız.
 • Bilgi, belge, fotoğraf, yazılı ve görsel olan tüm içerikleri sitenize entegre ederiz. Sitenizin kaç dilde hizmet vermesini istiyorsanız, buna göre çalışmalar yaparız. Menü yapısı ve sitenizin kaç sayfadan oluşacağı gibi konular hakkında gerekli tasarım çalışmalarını tamamlıyor ve test yayında sitenizde yapılması gereken revizeleri tamamlayıp, yönetim paneli ve şifresiyle birlikte sitenizi sizlere teslim eder ve yayına açarız.

Eraweb Web Tasarım Ajansı sizlere benzersiz tasarımlarla, yaratıcı fikirlerle bu hizmetleri sunar. Mobil uyumlu bir şekilde gerçekleştirdiğimiz bu hizmetlerde responsive sayfalar adı verilir. Markanız için tasarladığımız web sitesi, mobil cihazlardan sitenize bağlanan kullanıcılara mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunar. İşletmeniz için tasarladığımız e-ticaret siteleri mobil uyumlu olup AMP sayfaları içerdiğinden, mobil cihazlar üzerinden bağlanan kullanıcılara oldukça hızlı bir site açılışı sunar. Sitenizin hızlı olması daha fazla müşteri ağına sahip olmak ve arama motorları tarafından pozitif anlamda fark edilmek demektir. Bu konuda hız limitlerini zorlayan Eraweb Web Tasarım ajansı mükemmel hızda çalışan web site tasarımı hizmeti sunar.

Web Tasarımı hizmetlerimizde yer alan içeriklerin özellikleri şu şekildedir;

 • E-ticaret Siteleri için sınırsız ürün ekleme özelliği ve seviyeli kategori sistemleri,
 • Kurumsal reklam ve tanıtımlar,
 • İK, form ve anket,
 • Google haritalar ve site içi arama,
 • Duyuru, bülten, haber ve basın materyalleri,
 • Finans bilgiler, portfolyo, teklif talep butonu,
 • Bayi listeleri ve sosyal medya entegrasyonu,
 • E-ticaret siteleri için pazaryeri entegrasyonu,
 • Banner, tanıtım ve animasyon bölümleri,
 • Özel yazılım istekleriniz, video ve foto galeri.

 

Dil Seçenekleri

İnternet sitenizin global anlamda dünyanın her yerinden kullanıcıya hitap etmesini istiyorsanız, Türkçe dilinin yanında en az İngilizce eklemekte yarar vardır. Eraweb, internet sitelerinize çoklu dil desteği verir, anlaşmalı olduğu tercümanlar tarafından çeviriler yaptırır, sitenizin birçok dilde yayınlanmasını sağlar.

İçerik Güncelleme ve Geliştirme

Eskimiş olan ve güncellenme ihtiyacı bulunan içerikleri yeniden düzenleyip uygun görsel içeriklerle entegre edip sitenizde yeniden yayınlarız. Bu içerikler sadece bilgi amaçlı içerikler değildir. Aynı zamanda hizmet yazıları, ürün açıklamaları ve daha aklınıza gelebilecek her konuda yazılı ve görsel içeriklerinizin geliştirilmesi, zenginleştirilerek kaliteli bir şekilde güncellenmesini sağlarız.

Eraweb Web Tasarım Ajansı ile çalışırsanız; Özgün bir tasarıma sahip olursunuz. Web siteniz mobil uyumlu olur ve herhangi bir hız problemi yaşamazsınız. Sıfırdan yazılım desteği istediğiniz de bu anlamda hizmet sunarız. Özgün kodlama hizmetlerimiz sayesinde internet sitenizin hız performansını en üst seviyeye çıkarırız. SEO kurallarına uygun şekilde web tasarım hizmetleri sunar ve uygun kodlama ve altyapı hizmetlerini profesyonel bir şekilde sağlarız. Web tasarım hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayın.

Neler Yapıyoruz

google reklam

Google Reklam Yönetimi

Google'a reklam vermek sizler için biraz karmaşık gelebilir. Korkmayın Eraweb yanınızda yanı başınızda.

sosyal medya yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Ürününüzü veya hizmetinizi, en önemlisi de müşterilerinize mesajınızı en iyi anlatacak şekilde tasarlıyor ve yönetiyoruz.

Tanıtım Filmi ve Fotoğraf

Tanıtım Filmi ve Fotoğraf

Fotoğrafın veya videonun; perspektif, ışık ve kompozisyonu göz, akıl, yürek ve yetenekle birleştirmek olduğuna inanıyoruz.

dijital tasarım

Dijital Tasarım

Dijital içerik oluşturma konusunda uzmanlaşmış ekip, tüm tasarım ihtiyaçlarınız hazır ve nazır.

 E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi çevrimiçi dünya ile bir tıkla buluşturun! Hemen e-ticaret başlayın.

Hemen Arayın Whatsapp'tan Yazın