google reklam Google'da üst sıra olmak size yeni müşteriler kazandırır.

 Dijital dünyaya bir web sitesi ile giriş yaptıktan sonra bu web sitelerini duyurmak, insanlarını ulaşımına sunmak gerekir. Bunun için insanların dünya çapında en çok arama yaptığı yani en çok tercih edilen Google en doğru adrestir. Google'a reklam vermek sizler için biraz karmaşık gelebilir. Korkmayın Eraweb yanınızda yanı başınızda.

Google Anahtar Kelime Reklamları:

    Google reklamları, belirlediğiniz sektör odaklı anahtar kelimeler Google'da aratıldığında web sitenizin ilk sayfada üst sıralarda çıkmasına olanak sağlayan reklamlardır. Google Reklamlarını verirken

  • istediğiniz şehirde,
  • istediğiniz günlerde,
  • istediğiniz saatlerde,
  • istediğiniz anahtar kelimelerde reklam verebilirsiniz.

Google anahtar kelime reklamları tıklama başına ücretlendirilir. Yani kullanıcı Google sizin belirlediğiniz anahtar kelimeyi girdi ve reklamınızı gördü, bu aşamada paranız harcanmaz. Ancak kullanıcı yapmış olduğu arama neticesinden reklamınızı tıklayarak sitenizi ziyaret edersen bunun için ücretlendirme yapılır. Bu ücretlendirmeler, sektörünüzün arama hacmine, rakiplerinizin sayısına ve harcama tutarlarına göre değişiklik gösterir.

     Dijitalleşen dünyada internet kullanıcısının %57'si alacağı hizmeti önceden internetten araştırmaktadır. Kurum ve kuruluşlarda satın alma karar vericilerinin %71'i yeni firmalarını interneten Google aramalarından bulduğunu belirtmiştir. Dolayısı ile web sitenizin potansiyel müşterilerinize ulaştırılması için Google anahtar kelime reklamları oldukça önemlidir. 

 

Google Görüntülü Reklamlar:

     Sizin için hazırladığımız görsellerin istediğiniz sitelerde o sitelerinin ziyaretilerine gösterilmesini sağlayan reklamlardır. Örneğin belirlediğiniz haber sitelerinde hizmetini anlatan görsellerin site ziyaretçilerine reklamlarınız gösterilmesi görüntülü reklamlara örnektir. Bu reklamların gösterim ücretleri oldukça maküldür ama alakalı/alakasız herkese gösterildiği için günlük bütçe belirlerken biraz bonkör davranmak gerekir.

Google Re-Marketing Reklamları:

.    Her internet kullanıcısın aslında bildiği ama isim koyamadığı reklam türüdür. Herhangi bir kişinin web sitesini ziyaret etmesi ile tarayıcısına yerleşen çerez sayesinde, Google reklamları kabul eden sitelere girdiğinde reklam verenin reklamları ile karşılamasını sağlayan reklamlardır. Basitçe özetlemek gerekirse, cep telefonu satışı yaptığınız bir web sitesine girdiğinizde, siteden çıktıktan sonra girdiğiz haber sitelerinde, video sitelerinde sürekli o cep telefonunun ve girdiğiniz sitenin reklamnı görüyor olmanız re-marketing reklamları sayesinde olmaktadır.

Google Youtube Reklamları:

    Bu reklamları her youtube kullanıcısı bildiği için fazla anlatmaya gerek yok. Basitçe özetlersek, sizin videolarınızın veya bannerlarınızın videolar arasında veya yotube reklam alanlarına gösterilmesidir.

Google Merchant Reklamları:

    Google pazar alanı reklamları olarak da isimlendirilir. Bu reklamlar sayesinde ürünlerinizin fiyatları diğer ürünlerle beraber Google aramalarında gösterilir. Örnek vermek gerekirse, e ticaret sistemizdeki bir ceptelefonu modelinin adı Google'a yazıldığında fiyatı ile beraber kısa açıklamasının en yukarıda çıkmasını sağlayan reklamlar bu reklamlardır.

 

Google Reklam Yönetimi

Google reklam yönetimi denince akla direkt olarak Google ADS gelmektedir. Arama motorları ve Google’ın anlaşmalı olduğu bütün web sitlerinde markanızın hizmet ve ürünlerini hedef kitlenize sergilemenizi sağlayan ve geniş kitlelere ulaştıran önemli dijital pazarlama türlerinden biridir. Eraweb Google Reklam ekibi, günümüz reklamcılık dünyasının önemli çalışmalarından olan Google ADS ile rakiplerinizden önde olmanızı sağlıyoruz.

Google ADS reklam yönetimi konusunda gerekli yetkinliklere ve sertifikalara sahip olan firmamız Google ADS konusundaki engin tecrübeleri ve etkileyici reklam stratejileriyle markalarınızın hedef kitlesini büyütmeye katkı sağlıyor. Google reklam yönetimi hizmetlerimizde reklamlarınızdan verim alabilmeniz için profesyonel çözümler sunmanın dışında detayları raporlar sunmaktayız. Profesyonel anlamda Google ADS reklam yönetimi gereksinimlerinizde, ihtiyaçlarınızı belirleyip Eraweb ile irtibata geçin. Bu anlamda reklam ve pazarlama ekibimiz bütçenize uygun reklam kampanyalarınızı en etkili şekilde yönetecek ve sizlere profesyonel çözümler sunacaktır.

Google Adwords Optimizasyonu

Google reklam yönetimi hizmetlerinde titiz ve detaylı bir şekilde takip sağlayıp gelen tüm geri dönüş bildirimlerini değerlendirip kayıt altına alıyoruz. Takibini yaptığımız reklam faaliyetlerinin optimizasyonunu sağlayıp, fırsatları kaçırmanızı önlüyoruz. Reklam çalışmalarınızın kontrolünü elimizde tutarak gerekli olan tüm optimizasyon işlemleriyle reklam verimliliğini üst seviyelere çıkarıyoruz.

Google ADS Kampanyalarını Benzersiz Şekilde Yönetiyoruz!

Google gibi arama motorlarında etkileyici biçimde reklam kampanyası oluşturmak için hedef kitlenize hitap eden çalışmalar yaparak bu çalışmaları doğru bir şekilde yönlendirmeniz gerekir. Eraweb reklam ve pazarlama ekibi, reklam kampanyalarınızı doğru analizler yaparak ve doğru anahtar kelimeler belirleyerek, bütçenize paralel olacak biçimde sizlerin yerine yönetiyor.

Google Reklam Yönetimi Kapsamında Verdiğimiz Hizmetler

Google Arama Reklamları

Google arama reklamları, günlük olarak en çok tercih ettiğimiz ve Google arama motorunda düzenli bir şekilde yayınlanmakta olan reklamlardır. Bu reklamda kullanıcılar bazı terimler üzerinden arama gerçekleştirirler. Bu durum kendi ürünleriniz için anahtar kelime belirleyip ürünlerinizin ve reklamlarınızın birçok insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Google Görüntülü Reklam Ağı

Görüntülü reklam ağları, Google ADS reklamlarını gösteren bazı internet sitelerinden meydana gelmektedir. Reklamlar Google bünyesindeki Youtube, G-mail ve Google’a ait olmayan birçok internet sitesinde yayınlanabilir.

Youtube Reklamları

Mesajlarınız, video reklamlarıyla doğru kitleye, en doğru zamanda sunulur. Bütün sektörlerin Youtube üzerinden etkileşime geçebileceği ve hitap ettiği bir kitle bulunmaktadır.

Google Ürün Listeleme Reklamları

Pazaryeri büyüklüğünde olan e-ticaret siteleri için fiyat ve resimlerin bulunduğu Google arama reklamlarının kolaylıkla oluşturulmasını sağlayan kampanya tiplerinden biridir. Bu reklam hizmetlerinden yararlanmak için ve e-ticaret sitenizin daha fazla insana ulaşmasını sağlamak için bizi arayın.

Yinelenen Pazarlama Kampanyaları

Re-marketing Re-targeting ya da yinelenen pazarlama önceden internet sitenize gelen ziyaretçileri hedefleyen reklamlardır. Bu reklamların oldukça etkileyici olduğunu düşünen ve uygulayan marka sayısı oldukça yüksektir. Bizler Eraweb Dijital Reklam Ajansı olarak sizlere yinelenen pazarlama kampanyaları konusunda verim alabileceğiniz hizmetler sunuyor ve reklam kampanyalarınızı yönetiyoruz.

Google ADS Dönüşüm Takibi

Reklamlarınızı yayınladıktan sonra ziyaretçiler ilgili sitelerden reklamlarınıza tıkladı ve sitenizi ziyaret etti. Sonraki süreçleri takip edebilmenizi sağlayan Google ADS dönüşüm takip sistemi bulunmaktadır. Bu hizmetleri efektif bir şekilde sunarak ziyaretçilerinizin davranışları hakkında ve hareketleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Böylelikle kullanıcılarını tanıyan markaların daha verimli reklamlar oluşturmasına zemin hazırlıyoruz.

Google E-Ticaret İzleme

Google Analytics tarafından sunulan hizmetlerden biri olan e-ticaret izleme sistemi sayesinde internet sitenizdeki ürünlerin envanteri ve satış tutarları hakkında bilgi alabilirsiniz. İnternet sitenizin trafiğinin hangi kanallardan müşteri kazandığını, hangi anahtar kelimelerden trafik çektiğini ve kullanıcıların nereden internet sitenizi ziyaret ettiği gibi birçok bilgiyi kayıt altına alıp raporlamanız mümkündür. Bu bilgiler yalnızca Google arama motorunda yer alan organik sonuçları kapsamamaktadır. Ayrıca yapılan mailing faaliyetleri ve diğer kullandığınız tüm reklam kanallarını da kapsamaktadır. Bizler Eraweb olarak bu alanda sizlere profesyonel hizmetler sunarak, reklamcılık alanındaki bütün deneyimlerimizle markalarınızın verimli sonuçlar elde etmesini sağlıyoruz.

Google ADS Nedir?

Google ADS markanızın ürün ve hizmetlerini arayan kişilere kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan reklam modelidir. Ölçülebilir özelliklere sahip olmasından ötürü yalnızca tıklamaya başına ödeme yapılması, günümüzde birçok marka tarafından en çok tercih edilen reklam çalışmalarından biri haline geliyor. Google ADS bütün işletmelerin reklam kampanyası oluşturmasını sağlayan bir sistemdir. En büyük özelliği ise yerel ve bölgesel reklamlar verebilmenizi sağlayıp, yakınınızdaki kullanıcılara ürün ve hizmetlerinizi sunmanızı sağlamasıdır. Google ADS sistemine katıldığınızda potansiyel müşterilerinizin yaptığı aramalarda web siteniz daha fazla ziyaretçiye ulaşır.

Eraweb sizlere Google Reklam Yönetimi konusunda hizmetlerimizi bütçenize biçimde ve profesyonel olarak sunmaktayız. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neler Yapıyoruz

google reklam

Google Reklam Yönetimi

Google'a reklam vermek sizler için biraz karmaşık gelebilir. Korkmayın Eraweb yanınızda yanı başınızda.

sosyal medya yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Ürününüzü veya hizmetinizi, en önemlisi de müşterilerinize mesajınızı en iyi anlatacak şekilde tasarlıyor ve yönetiyoruz.

Tanıtım Filmi ve Fotoğraf

Tanıtım Filmi ve Fotoğraf

Fotoğrafın veya videonun; perspektif, ışık ve kompozisyonu göz, akıl, yürek ve yetenekle birleştirmek olduğuna inanıyoruz.

dijital tasarım

Dijital Tasarım

Dijital içerik oluşturma konusunda uzmanlaşmış ekip, tüm tasarım ihtiyaçlarınız hazır ve nazır.

 E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi çevrimiçi dünya ile bir tıkla buluşturun! Hemen e-ticaret başlayın.

Hemen Arayın Whatsapp'tan Yazın