sosyal medya yönetimi Sosyal medya yönetimi, dijital imajınızı belirler

     Ulaşımının çok kolay olması, her yaştan ve her kesimden bireylerin dahil olması sebebiyle, birini veya bir işletmeyi tanımak adına ilk başvurulan yerdir sosyal medya. Biz sosyal medya platformlarında sizi, tarzınızı, ürününüzü veya hizmetinizi, en önemlisi de müşterilerinize mesajınızı en iyi anlatacak şekilde tasarlamaya ve yönetmeye çalışıyoruz. Banka hesaplarınızı yönetmekte gözümüz yok.

     Sosyal medya yönetimi, dikkat, bilgi ve yaratıcılık gerektiren bir daldır. Bütün rakiplerinizle aynı ürün ve hizmeti veriyor olmanız farklı olamayacağınız anlamına gelmez. Biz sizin göremediğiniz veya hayal edip bir şekle büründünremediğiniz şekilde anlatırız işinizi. Bizimde işimiz bu.

     Günümüz internet kullanıcıların %27'si ürün veya hizmet aldığı firmaların sosyal medya hesaplarını takip etmektedir. Sosyal medya yönetimi mevcut müşterileriniz üzerinden tutundurma etkisi yaratacağı gibi, yeni müşterileri adaylarınızada sizi daha etkin ve renkli bir biçimde anlatır. Sosyal medya yönetimi kulaktan kulağa yayılan bir dedikodu gibi erkisini bir anda sıradışı bir şekilde gösteren bir fonksiyondur.

     Ulaşımının çok kolay olması, her yaştan ve her kesimden bireylerin dahil olması sebebiyle, birini veya bir işletmeyi tanımak adına ilk başvurulan yerdir sosyal medya. Biz sosyal medya platformlarında sizi, tarzınızı, ürününüzü veya hizmetinizi, en önemlisi de müşterilerinize mesajınızı en iyi anlatacak şekilde tasarlamaya ve yönetmeye çalışıyoruz. Banka hesaplarınızı yönetmekte gözümüz yok.

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüz dünyasında sosyal medya yönetimi, ölçeği fark etmeksizin tüm işletmeler ve markalar için oldukça önemlidir. Bu yüzden doğru şekilde ve profesyonel anlamda yönetilen sosyal medya hesapları hedefledikleri başarıya ulaşabilmektedir. Sosyal medya sayesinde markalar kendileri hakkında bilgiler verebilir, paylaşımlar yapabilir ve ürün ya da hizmetlerini tanıtabilir. Bunlar sosyal medya hesaplarından ya reklam verme yoluyla yapılır ya da gönderide resim, video gibi yollardan hedef kitleye ulaştırılır. Bu yöntemler sayesinde kaliteli bir reklam ve hizmetlerini iyi bir şekilde yansıtabilen markalar milyonlarca kullanıcıya ulaşabiliyor ve hizmetleri ya da ürünlerini de hedefledikleri kitlelerden çok daha yüksek kitlelere ulaştırabiliyor. Bu anlamda profesyonel hizmet veren Eraweb, sosyal medya yönetimi konusunda profesyonel çözümlerle sizlere destek sağlıyor.

Birçok işletme ya da marka kendi iş yüklerinin arasında sosyal medya hesaplarıyla yeterince ilgilenememektedir. Bu yüzden sosyal medya hesabınıza yeterince vakit ayıramadığınız için kuşkulanmanıza gerek yok. Bu anlamda Eraweb olarak sosyal medya yönetimi konusunda yaratıcı hizmet anlayışımızla sizlere destek oluyoruz. Markanıza ait bir sosyal medya hesabınız yoksa bile, bunların açılması, kurulması ve optimize edilmesi gibi birçok çalışmayı gerçekleştiriyoruz. Zamanınızın ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Bu yüzden markanızın sosyal medya hesaplarını profesyonel bir şekilde yönetmeye talibiz. Bu konuyla alakalı olarak bizimle iletişime geçiniz ve geri kalan her şeyi sosyal medya ekibimize bırakın.

Hizmet Verdiğimiz Sosyal Medya Platformları

 • Instagram
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Youtube

Sosyal medya yönetimi konusunda geniş bir çapta hizmet veren firmamız aşağıdaki hizmetlerin hepsini sunmaktadır;

 • Hesap oluşturma
 • Hesap yönetimi
 • Rakip analizi
 • Dijital pazarlama
 • Web tasarım
 • Profesyonel video ve fotoğraf çekimi
 • Görsel tasarımı ve paylaşımı
 • Web site reklamları
 • Sosyal medya reklamları
 • Reklam yönetimi
 • Raporlamalar

Sosyal Medya Yönetimi Hakkındaki Sorular

Sosyal medya yönetimi nedir?

Sosyal medya yönetimi markanız tarafından verilen sınırlı bilgi ve argümanlarla firmanız ya da markanızın sosyal medya üzerinde algısal yöntemlerle yönetilmesi, olabildiğince yüksek kitleye ulaşmanızı sağlamak, hizmet ve ürünlerinizin pazarlamasını maksimum verimlilikle sağlamaya yönelik hizmetlerdir. 

Sosyal Medya Yöneticisi Nasıl Çalışır?

Sosyal medya yönetimini yapan uzmanlar, sosyal medya hesaplarınızın kurulumu ve yönetimini profesyonel bir şekilde gerçekleştirir. Sosyal medya üzerinden aktif olarak reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi minimum maliyetle, maksimum verimlilikle yönetir. Sosyal medya üzerinden erişilen hesapları, yapılan tüm etkileşimleri ve markanızın sosyal medya üzerinden büyümesini adım adım raporlar. Sosyal medya stratejileri geliştirir ve daha yüksek kitlelere hitap etmeye yönelik çalışmalar yapar. Görsel ve yazılı içerikler paylaşır. Buradaki en büyük amacı markanızı insanlara sevdirmek, güvenilir kılmak ve marka değerini yükseltmektir. Markanız adına dolaylı yollardan satış temsilcisi görevi üstlenir ve bu çalışmaları sayesinde markanızın ürün ve hizmetlerini tercih eden insan sayısını arttırır. Reklam kampanyaları ve raporlamaları düzenli periyotlarda sizlere sunar.

Neler Yapıyoruz

google reklam

Google Reklam Yönetimi

Google'a reklam vermek sizler için biraz karmaşık gelebilir. Korkmayın Eraweb yanınızda yanı başınızda.

sosyal medya yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Ürününüzü veya hizmetinizi, en önemlisi de müşterilerinize mesajınızı en iyi anlatacak şekilde tasarlıyor ve yönetiyoruz.

Tanıtım Filmi ve Fotoğraf

Tanıtım Filmi ve Fotoğraf

Fotoğrafın veya videonun; perspektif, ışık ve kompozisyonu göz, akıl, yürek ve yetenekle birleştirmek olduğuna inanıyoruz.

dijital tasarım

Dijital Tasarım

Dijital içerik oluşturma konusunda uzmanlaşmış ekip, tüm tasarım ihtiyaçlarınız hazır ve nazır.

 E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi çevrimiçi dünya ile bir tıkla buluşturun! Hemen e-ticaret başlayın.

Hemen Arayın Whatsapp'tan Yazın