Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi

1.

Kayıt olunması ile beraber site içerisindeki kullanımları, tanıtım faaliyetleri, ödül almak için gerçekleştirilen işlemler dahil tüm sorumluluk kullanıcımıza aittir.

2.

Çeşitli bot, hile, makro, macro, auto clicker, otomatik tıklayıcı vs. içeren uygulamalarla otomatik beğendirme, takip, izleme, web site ziyaret yapan/yaptıran ve sistemde yapay(suni) olarak kredi kazanmak suretiyle haksız kazanç elde etmeye çalışan üyelerin hesaplarına erişimi uyarı yapılarak veya yapılmaksızın durdurulur.

3.

Sistemde kişi başına ve IP başına sadece 1 üyeliğe izin verilmektedir. İllegal yollarla 1 den fazla sahte (fake) üyelik oluşturarak sistemde haksız kazanç elde etmeye çalışan, aynı kanal veya içerikleri tanıtan, farklı hesaplara bakiye yükleyen, her ne sebeple olursa olsun kullanılmasa dahi hesap açan ve/veya giriş yapan üyelerin tüm hesapları önceden haber verilmeksizin durdurulur ve üyelikleri feshedilir. Sitemizde var olan tüm hakları iptal edilerek hesapları sıfırlanır.

4.

36 aydan daha uzun süre hiç giriş yapılmayan hesaplar sistem tarafından otomatik kapatılmaktadır. Kapatılan bu hesaplara ve içeriklerine erişilemez. Kayıt olarak kullanıcılar inaktif olmayacaklarını taahhüt ederler.

5.

Üyelikler satılamaz, devredilemez, başkalarına kullandırılamaz ve hesabı silinen üye bir daha sistemde üyelik oluşturamaz. VPS , VDS yada sanal sunucular ile hesap oluşturmak, kullanmak yasaklanma sebebidir. Çeşitli DNS, VPN, Proxy veya IP adresini değiştirilerek oluşturulan sahte (fake) hesaplar veya IP değiştirerek kullanılan hesaplar anında sistem tarafından filtrelenir. Bu hesaplar karantinaya alınıp site editörüne rapor edilir ve editör tarafından uygunluğu değerlendirilip bekletilir veya üyelikler feshedilir.

6.

Sistemimize virüs veya başka zararlı unsurları barındıran, ticari amaç taşıyan, telif hakkı gerektiren, ya da reklam teşkil eden, tehdit, hakaret, küfür, iftira, pornografi gibi konusu suç oluşturan unsurlar ihtiva eden hiçbir yazılım, bilgi ya da malzeme yüklenemez, eklenemez ve kullanılamaz.

7.

Kullanıcılar sisteme kayıt oldukları eposta adreslerine sürekli erişebilmelidir. Erişimini kaybettiklerinde eposta adreslerini güncellemelidir. Aksi durumda oluşabilecek iletişim sorunları hesabın kullanılmamasına sebep olabilecektir.

8.

era.web.tr içeriklerin eklenerek diğer kullanıcılara tanıtıldığı bir platformdur. Görüntüleyen kullanıcı harcadığı vakit ve çaba için ödül (kredi ve prestij) kazanır. Yayıncı kullanıcı, içeriğini diğer kullanıcılara tanıtmak üzere eklediğini ve tanıtım için harcadığı kredinin reklam faaliyeti için olduğunu beyan eder. era.web.tr`de herhangi bir abone, izlenme, beğeni, yorum satışı yapılmaz. Tanıtım ve reklam faaliyeti ile elde edilen trafiğin tüm sorumluluğu yayıncı kullanıcıya aittir. Herhangi bir silinme, düşme, eksilme vb. durumlarda sitemizin bir sorumluluğu bulunmaz. Gerçekleşen reklam faaliyetinin herhangi bir iadesi bulunmaz, kullanıcı kullandığı kredilerin iadesini talep edemez.

9.

era.web.tr destek hizmeti kullanıcıların sorunsuz kullanımı için verilen ücretsiz ve zorunlu olmayan bir hizmettir. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kullanıcılar üslubuna, kullandığı kelimelere, kurduğu cümlelere dikkat etmeli, istenen bilgilere tüm dürüstlüğü ile cevap vermelidir. Gereksiz yere destek hizmetini meşgul etmemeli, bu hizmeti kötüye kullanmamalı, istenen bilgileri vermeli, argo veya küfür ile üslup dışı kelimeler kullanmamalıdır. Tehdit, şantaj, taciz içerikli mesajlar göndermemelidir. Aksi durumda üyelikleri fesih edilebilir, süreli olarak girişleri kısıtlanabilir yada destek hizmeti sonlandırılabilir. Fesih edilen hesaplara ait tüm kredi, prestij ve bakiye sıfırlanır.

10.

era.web.tr`ye eklenen içeriklerin yayınlanması, yayından kaldırılması, değerlendirilmesi konusunda önceden veya sonradan bilgilendirme yapmaksızın kaldırma yetkisine sahiptir ve bu hakkı saklı tutar.

11.

Site genelinde oluşabilecek sistemsel hatalar, tanım hataları, eksik yada hatalı bilgiler, eski özelliklere ait bilgiler sürekli geliştirilen sistemde mümkün olabilir. Bu durumlarda sitemiz sorumlu tutulamaz. Kullanıcılarımız bu hata yada eksiklikleri bildirmekle mükelleftir. Olası bir hatalı bilgiyi yada eksik bilgilendirmeyi fark etmesi durumunda bizlere İletişim bölümünden bildirmelidirler.

12.

era.web.tr`nin kullanımı, bölümlerin aktif olması, tam kapasite ile kullanılabilmesi era.web.tr insiyatifindedir. Gerekli görülmesi halinde kullanıcı hesapları tek taraflı olarak fesih edilebilir ve bu hesaplara ait kredi, bakiye, prestij verileri sıfırlanabilir. Kayıt olunması ile kullanıcı bu durumu kabul eder ve uymayı beyan eder.

13.

Hesabını şifre girmek suretiyle kilitleyen kullanıcılarımız sitemizi kullanmayacağını beyan etmiş sayılır ve kilitleme sonrası hesapları sıfırlanır. Kilitlenen hesaplara ait tüm kredi, prestij ve bakiye üzerinde hak talep edilemez.

14.

era.web.tr içerik ekleyerek tanıtım yaptığınız içerik tanıtım platformudur. Tanıtım faaliyetlerinde kullanmak üzere alınan ve tanıtım ile kullanılan kredi ve Premium paketler geri iade edilmemektedir.

15.

Sistemde daha önce ödeme almış ancak daha sonra hesabı kapatılmış dahi olsa kullanıcılar yeni hesap açarak kazanç sağlayamaz. Aynı ödeme yöntemini birden fazla kullanıcı kullanamaz.

16.

era.web.tr`den eklediğiniz reklam bakiyeleri güvencemiz altındadır. Satın alarak kullanmadığınız kredileri 15 Gün içerisinde iade edebilir ve ücretini geri alabilirsiniz. İade sırasında hediye edilen kredilerin ve diğer avantajların geri alınacağını hatırlatırız. Bakiye ekleme sırasında finans kuruluşu tarafından komisyon ve işlem ücreti tahsil edilebilir. Bu tutarları era.web.tr kullanıcılarına yansıtmaz, üstlenir. Ancak iade işlemlerinde kullanılan aracı finans kuruluşu tarafından komisyon ve işlem ücreti iade tutarından düşülür. Kullanıcı bu durumu peşinen kabul ve beyan etmiş sayılır.

17.

Kayıt olunması ve kullanılması ile beraber kullanıcı konum bilgisi, IP adres bilgileri ve kullanımı ile ilgili veriler kayıt edilerek depolanmaktadır. Kullanıcı peşinen bu verilerin işlenmesine ve kayıt edilmesine onay verdiğini beyan eder.

18.

era.web.tr`de reklam bakiyesi ekleyerek reklam kredileri edinebilir ve içeriklerinizi tanıtabilirsiniz. Eklenen bakiyeler ve krediler ödeme olarak geri alınamaz. Bu tür bir kullanım üyelik sözleşmesinin ihlali anlamına gelecektir. Eklenen bakiye ve krediler sadece içerik tanıtımı için kullanılabilir. Kredi dönüştürme bölümü reklam yapmamaya karar veren reklam bakiyesi eklememiş kullanıcıların kullanımı içindir.

19.

era.web.tr gerekli gördüğü taktirde üyelikleri tek taraflı olarak fesih etme ve kurallar üzerinde haber vermeksizin değişiklik yapma ve değişen kuralları uygulama hakkını saklı tutar.

20.

Tüm bu maddeleri ve sistem ile ilgili detaylı bilgilendirmeleri okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

Hemen Arayın Whatsapp'tan Yazın