Google Reklamları Ortalama Günlük Bütçe Harcaması

Google Reklamları Ortalama Günlük Bütçe Harcaması

Google Reklamları Günlük Bütçesi Nasıl Ayarlanır?

Google Reklamları Ortalama Günlük Bütçe Harcaması

Google ads reklamlarında, ortalama günlük bütçe demek, reklam hesabınızda bulunan kampanyanın, günde harcayacağı ortalama tutarıdır. Bu bütçeyi belirlemek reklam hesabını yöneten kişi tarafından belirlenir. Bu tutar istediğiniz zaman anlık düzenlenebilir.

Bazen günlük harcama tutarınız, ortalama günlük bütçenizin iki katı olabilir. Bu fazla yayındır. Aylık ücretlendirme sınırınızdan daha fazla ücretlendirilmezsiniz. Fazla yayın, trafik olarak düşük trafik aldığınız günleri telafi edebilir. Google bu konuyu çok mantıklı olarak düzenlemiştir. Google, kullanıcı dostu tavrını ads reklamlarında da gösteriyor. Google reklam verenler için tüm beklentileri karşılayan ve sürekli güncellemeler yapan Google, ads reklamları konusunda sizlere destek vererek, reklamlarınızın performansını artırmayı da hedefliyor.

Google ads hesabınızıdan, faturalandırma bölümünden, işlem geçmişi bölümüne bakarak, fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Gün içerisindeGoogle ads sayfanıza girerek, o ana kadar ne kadar harcama yaptığınızı, tıklama başına maliyetinizin ne kadar olduğunu ve geçmiş günlerde haftalarda ne kadar harcama yaptığınızı görebilirsiniz.

Reklamlarınızın daha performanslı çalışması için, sizlerin de yapması gerekenler vardır. Reklamın yönlendiği sayfadaki içerik bu konuda çok önemlidir. Alakalı içerik ve kalite puanı konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Konu ile ilgili olarak,Google ads makalelerini inceleyerek, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

Blog

Reklam Ajansı

Reklam ve tasarım sektöründe dijital reklam ajansı olarak hizmet...

Web Tasarımı

Web Tasarımı Tasarım ile ilgili fikirlerin estetik çizgiler kull...

Seo Nedir?

SEO, açılım olarak Search Engine Optimization yani arama motoru opti...

Kartvizit

Kartvizit Kişilerin veya kurumların kendini tanıtmak amacı ile hazırlanan...

Afyon Web Tasarım

Afyon Web Tasarım Afyon Web Tasarım ve Web Programlama Afyon şehrinde web...

Ağrı Web Tasarım

Ağrı Web Tasarım Ağrı Web Tasarım ve Web Programlama Ağrı şehrinde web si...

Hemen Arayın Whatsapp'tan Yazın