Google Haritalar Puan Bölümü Çok Önemli

Google Haritalar Puan Bölümü Çok Önemli

Google Haritalar Puan Bölümü Neden Önemli?

Kişilerin işletmenize verdiği google haritalar bölümünde bulunan puanlar çok önemli. Bazı işletmeler için çok daha önemli, bazı işletmeler için daha az önemli olsa dahi, hemen hemen tüm işletmeler için nihayetinde dikkat edilmesi gereken bir yer.

Örnekle açıklamak gerekirse, bir otel düşünün. Daha önce orada kalmış kişilerin yorumlarını önemsemek ne kadar önemlidir siz düşünün. Aynı şekilde e ticaret sitelerinden alışveriş yaparken de yorumlara çok değer veririz.

Sahte Değer Düşürmeler

Aynı zamanda işletmenizin Google Haritalar bölümünde beş üzerinden aldığı puanı düşürmek isteyen kişi ya da kişiler de olabilir. Bunlar sık sık karşılaştığımız durumlardır. Bu durumlarda o yorumun yanında bulunan üç noktaya tıklayarak, yorumla ilgili sorunu Google’a bildirmeniz doğru olacaktır. O kısımda bulunan ‘bu yorum bu yerle alakalı değil’, ‘çıkar çatışması’, ‘rahatsız edici veya müstehcen’, ‘gizlilikle ilgili sorun’, ‘yasal sorun’ bölümlerinden, uygun olan bölümü işaretleyip bildir butonuna tıklamalısınız. Bu anlamda yorumlar bölümünü takip etmeniz, orada size karşı yapılan eleştirileri dikkate almanız, yapılan güzel yorumları da takip ederek neyi doğru neyi yanlış yaptığınızın sağlamasını yapabilirsiniz.

Örneğin iki kişi Ankara Kızılay’da yürürken acıktılar ve bir yerde yemek yemek istediler. Bu noktada puanları takip eden insanların olduğunu bilmelisiniz. Sizde puanları takip ederek, nerelerde yanlış yaptığınızı tespit ederek, işletmenizi daha ileri seviyelere taşıyabilirsiniz.

Blog

Reklam Ajansı

Reklam ve tasarım sektöründe dijital reklam ajansı olarak hizmet...

Web Tasarımı

Web Tasarımı Tasarım ile ilgili fikirlerin estetik çizgiler kull...

Seo Nedir?

SEO, açılım olarak Search Engine Optimization yani arama motoru opti...

Kartvizit

Kartvizit Kişilerin veya kurumların kendini tanıtmak amacı ile hazırlanan...

Afyon Web Tasarım

Afyon Web Tasarım Afyon Web Tasarım ve Web Programlama Afyon şehrinde web...

Ağrı Web Tasarım

Ağrı Web Tasarım Ağrı Web Tasarım ve Web Programlama Ağrı şehrinde web si...

Hemen Arayın Whatsapp'tan Yazın