QR Kod Menü ve Web Sitesi

QR Kod Menü ve Web Sitesi

QR Menüye gerek yok web sitesi ile her şey çok kolay

    2020 yılına pandemi damgasını vurdu Covid-19 virüsünün Çin'den başlayığ tüm dünyaya yayılmasından sonra ülkemizde de hayatı durma noktasında getirdi. Normalleşme süreci ile Haziran ayında cafe, retourant ve barlar açılmaya başladı. Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile yiyecek içecek satan işletmeler, dijital veya tek kullanımlık menü kullanmak zorunda bırakıldı. Bu yönetmelik ile cafe ve restorantlar için QR kodlu menü veya QR menü patlaması yaşandı. Bazı fırsatçı firmalar bu patlama ile çok faiş fiyatlara bu işleri yapmaya başladır.

     Reklam ajansları ile çalışan ve web siteleri olan işletmeler ise kendi web sitelerine menü alanı ekleyerek bu durumu başarılı bir şekilde absorve ettiler. Dijital menü oluşturabileceğiniz web siteleri ile hem müşterilerinize farklılaştırılmış hizmet verebilir hem de dijital dünyada potansiyel müşterilerinize erişebilirsiniz.

    Cafe web sitesi, restorant web sitesi, bar web sitesi, pub web sitesi derken aslında hep aynı noktaya dokunuluyor. Aslında hepsi aynı alt yapı ve aynı mantıkla çalışan web siteleri. Menü özelliği ile ve kendi yazılımı bulanan web sitelerinde menülere istenildiği zaman müdahale edilebilmekte ve fiyatları güncellenebilmektedir.

Blog

Reklam Ajansı

Reklam ve tasarım sektöründe dijital reklam ajansı olarak hizmet...

Web Tasarımı

Web Tasarımı Tasarım ile ilgili fikirlerin estetik çizgiler kull...

Seo Nedir?

SEO, açılım olarak Search Engine Optimization yani arama motoru opti...

Kartvizit

Kartvizit Kişilerin veya kurumların kendini tanıtmak amacı ile hazırlanan...

Afyon Web Tasarım

Afyon Web Tasarım Afyon Web Tasarım ve Web Programlama Afyon şehrinde web...

Ağrı Web Tasarım

Ağrı Web Tasarım Ağrı Web Tasarım ve Web Programlama Ağrı şehrinde web si...

Hemen Arayın Whatsapp'tan Yazın