Ankara Web Tasarım

Ankara Web Tasarım

Ankara Web Tasarım

Web tasarım günümüz koşullarında ticaret ile uğraşan her işletme, firma ya da marka için büyük bir zorunluluk haline gelmiştir. Hatta bu konuyla alakalı kanunda çıkarılmıştır. Şirketleşmeye giden tüm işletmelerin bir web sitesi olmak zorundadır.Web tasarım çalışmaları formaliteden bir alan adı almak ve içine formaliteden içeriklerle doldurmaktan ibaret değildir. İşletmenizin büyümesini istiyorsanız, markanızın milyonlara hitap etmesini istiyorsanız,Web tasarım çalışmalarını önemsemek zorundasınız. Günümüzde dijital dünyada yer almayan hiçbir marka yoktur. Çünkü dijital dünya da yer almayan markalar yok olmaktadır. Web tasarım hizmeti için doğru ajans seçimi yapmakta son derece önem arz etmektedir. Bizler Eraweb Web Tasarım Ajansı olarak özgün, dinamik ve yaratıcı bir şekilde web tasarım hizmetleri sunuyor ve müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

Web tasarımın profesyonellik gerektiren bir süreç olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu süreci iyi bir şekilde yönetmek, oldukça önemlidir. Markanızın pazarlama stratejilerini belirlemesi ve web tasarım sürecinde, sizlerden aldığımız verilerle bu stratejileri sitenize yansıtmak en iyi bildiğimiz işlerin başında geliyor. Web tasarım sürecini şu şekilde yönetmekteyiz;

Web Tasarım Süreci

Öncelikle bu süreçte karşılıklı talepler ve bilgi alışverişiyle tasarım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden;

 • Tasarım aşamasına geçmeden önce sizlerin nasıl bir internet sitesine sahip olmak istediği konusunda bir toplantı gerçekleştiriyor ve bu toplantıda sizlerin istekleri, sunduğunuz veriler ve sektörünüzle alakalı bilgiler istemekteyiz. Buna göre web sitenizde hangi altyapının kullanılacağını belirleyip sizlere fiyat teklifi sunuyoruz. Karşılıklı olarak mutabakata varıldığında çalışmalara başlıyoruz.
 • Web tasarım sürecine başlarken öncelikle domain belirlemenizi istiyor ve domain belirlendikten sonra web sitenizin performansının en üst seviyede olacağı sunucu seçimi yaparak sitenizi bu sunuculara aktarıyoruz. Daha sonra tasarım sürecine geçiyoruz.
 • Belirlemiş olduğumuz altyapıya uygun tasarım, tema gibi seçenekleri belirliyoruz. Web tasarım sürecinde sektörünüze, kurumsal kimliğinize ve hedef kitlenize uygun renk ve tasarım seçenekleriyle sitenizi tasarlıyoruz. Test yayına alıp sitenizi sizlere gösteriyoruz.
 • Bilgi, belge, fotoğraf, yazılı ve görsel olan tüm içerikleri sitenize entegre ediyoruz. Sitenizin kaç dilde hizmet vermesini istiyorsanız, buna göre çalışmalar yapıyoruz. Menü yapısı ve sitenizin kaç sayfadan oluşacağı gibi konular hakkında gerekli tasarım çalışmalarını tamamlıyor ve test yayında sitenizde yapılması gereken revizeleri tamamlayıp, yönetim paneli ve şifresiyle birlikte sitenizi sizlere teslim ediyor ve yayına açıyoruz.

Eraweb Web Tasarım Ajansı olarak sizlere benzersiz tasarımlarla, yaratıcı fikirlerimizle bu hizmetleri sunuyoruz. Mobil uyumlu bir şekilde gerçekleştirdiğimiz bu hizmetlerde hızlandırılmış mobil sayfalar yani AMP sayfaları, Google bünyesindeki yazılım mühendisleri tarafınca geliştirilmiş olan açık kaynak kodlu yazılım kütüphanesidir, diyebiliriz. Markanız için tasarladığımız web sitesi mobil cihazlardan sitenize bağlanan kullanıcılara mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır. İşletmeniz için tasarladığımız e-ticaret siteleri mobil uyumlu olup AMP sayfaları içerdiğinden, mobil cihazlar üzerinden bağlanan kullanıcılara oldukça hızlı bir site açılışı sunmaktadır. Sitenizin hızlı olması daha fazla müşteri ağına sahip olmak ve arama motorları tarafından pozitif anlamda fark edilmek demektir. Bu konuda hız limitlerini zorlayan Eraweb Web Tasarım ajansı sizlere mükemmel hızda çalışan web site tasarımı hizmeti sunuyor.

 

Web Tasarımı hizmetlerimizde yer alan içeriklerin özellikleri şu şekildedir;

 • E-ticaret Siteleri için sınırsız ürün ekleme özelliği ve seviyeli kategori sistemleri,
 • Kurumsal reklam ve tanıtımlar,
 • İK, form ve anket,
 • Google haritalar ve site içi arama,
 • Duyuru, bülten, haber ve basın materyalleri,
 • Finans bilgiler, portfolyo, teklif talep butonu,
 • Bayi listeleri ve sosyal medya entegrasyonu,
 • E-ticaret siteleri için pazaryeri entegrasyonu,
 • Banner, tanıtım ve animasyon bölümleri,
 • Özel yazılım istekleriniz, video ve foto galeri.

Web tasarım hizmetlerinde sunduğumuz hizmet detayları şu şekildedir;

Logo Tasarımı

Logo tasarımı markaların kurumsal kimliğini ifade eden ve yansıtan önemli görsel unsurlardan biridir. Bu yüzden logolar markaların geleceği bakımından son derece hayati öneme sahiptir. Bugünün şartlarında marka ve firma sayısı git gide artarken logo tasarımı her geçen gün önem kazanmaya devam ediyor. Günümüz dünyasında artık hedefler kadar, görsellikte önemli olduğundan Logo tasarımı şirketler için oldukça önemlidir. Eraweb olarak Logo tasarımında şirketlerinizin, rengi, sektörü, kullandığı yazı tipi ve modernliğine uygun şekilde logo tasarımı yapmaktayız. Marka oluşturmak istiyor ve bir web sitesi kurmak istiyorsanız, Logo tasarımına önem vermeli ve Logonuzu web sitenize eklemelisiniz.

Dil Seçenekleri

İnternet sitenizin global anlamda dünyanın her yerinden kullanıcıya hitap etmesini istiyorsanız, Türkçe dilinin yanında en az İngilizce eklemekte yarar vardır. Eraweb olarak internet sitelerinize çoklu dil desteği vererek, anlaşmalı olduğumuz tercümanlar tarafından çeviriler yaptırarak, sitenizin birçok dilde yayınlanmasını sağlıyoruz.

İçerik Güncelleme ve Geliştirme

Eskimiş olan ve güncellenme ihtiyacı bulunan içerikleri yeniden düzenleyip uygun görsel içeriklerle entegre edip sitenizde yeniden yayınlıyoruz. Bu içerikler sadece bilgi amaçlı içerikler değildir. Aynı zamanda hizmet yazıları, ürün açıklamaları ve daha aklınıza gelebilecek her konuda yazılı ve görsel içeriklerinizin geliştirilmesi, zenginleştirilerek kaliteli bir şekilde güncellenmesini sağlıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik çalışmalarının önemini tartışmamıza gerek yok. Kurumsal kimlik marka, firma, işletme ya da kurumların iç ve dış tarafta karakterini, imajını ve kariyerini yansıtan yüzüdür. Web siteniz, sosyal medya, hesaplarınız, fiziksel mağazalarınızın vitrini, ürünleriniz ve hizmetlerinizin kalitesi sizlerin kurumsal kimliğinizi temsil etmektedir. Kurumsal kimlik çalışmaları konusunda birçok şirkete daha önce verdiğimiz hizmetlerin aynısını sizlere de sunuyoruz. Bu anlamda daha önce hizmet verdiğimiz firmaları ve referanslarımızı sitemizden inceleyebilirsiniz.

Web tasarım hizmetlerinin içerisinde birçok alanda hizmet sunmaktayız. Web tasarım hizmetlerimizin içerisindeki yer alan hizmetler şu şekildedir;

 • Video hazırlama ve düzenleme,
 • Alan adı ve hosting hizmetleri,
 • Dijital katalog,
 • Google Business, Google haritalar ve Google Adwords,
 • Web site güncelleme, toplu mail, arama motoru optimizasyonu,

Eraweb Web Tasarım Ajansı ile çalışırsanız; Özgün bir tasarıma sahip olursunuz. Web siteniz mobil uyumlu olur ve herhangi bir hız problemi yaşamazsınız. Sıfırdan yazılım desteği istediğiniz de bu anlamda hizmet sunarız. Özgün kodlama hizmetlerimiz sayesinde internet sitenizin hız performansını en üst seviyeye çıkarırız. SEO kurallarına uygun şekilde web tasarım hizmetleri sunar ve uygun kodlama ve altyapı hizmetlerini profesyonel bir şekilde sağlarız. Web tasarım hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayın.

Blog

Reklam Ajansı

Reklam ve tasarım sektöründe dijital reklam ajansı olarak hizmet...

Web Tasarımı

Web Tasarımı Tasarım ile ilgili fikirlerin estetik çizgiler kull...

Seo Nedir?

SEO, açılım olarak Search Engine Optimization yani arama motoru opti...

Kartvizit

Kartvizit Kişilerin veya kurumların kendini tanıtmak amacı ile hazırlanan...

Afyon Web Tasarım

Afyon Web Tasarım Afyon Web Tasarım ve Web Programlama Afyon şehrinde web...

Ağrı Web Tasarım

Ağrı Web Tasarım Ağrı Web Tasarım ve Web Programlama Ağrı şehrinde web si...

Hemen Arayın Whatsapp'tan Yazın