Reklamlar İçin Maliyetim Ne Kadar Olur?

Reklamlar İçin Maliyetim Ne Kadar Olur?

Reklam Maliyetleri Nasıl Hesaplanır?

Reklamlar İçin Maliyetim Ne Kadar Olur?

Google için reklam verirken, en merak edilen sorulardan birisi de, günlük, haftalık ya da aylık harcamam ne kadar olur sorusu. Bu sorunun cevabını, sizlerle birlikte belirleyebiliriz. Bunun için bilmemiz gereken bazı parametreler var.

Bu konuda önemli olan, hangi anahtar kelimelerde google reklamlarda görünmek istiyorsunuz, hangi sırada görünmek istiyorsunuz, günün hangi saatlerinde görünmek istiyorsunuz, rakiplerinizin harcamaları ne kadar, anahtar kelimenin ortalama maliyeti ne kadar gibi soruların cevaplarını bulmamız lazım. Bu konuda sürecin en başından en sonuna kadar sizlerin yanında oluyoruz. Sizlerle oturup süreç dahilinde bir yol haritası çiziyoruz.

Google reklamlarınız için, ortalama olarak günlük bütçe belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz günlük bütçeyi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Dilerseniz reklamlarınızın hangi saatlerde gösterileceğini de seçebilirsiniz. Detay noktalarda reklamlarınız ile ilgili lehinize birçok ayarlama yapabilirsiniz.

Google reklam harcamalarınız da dahil olmak üzere, her noktayı belirli bir sistematiğe getirmiştir. Google konu ile ilgili birçok yardım makalesini de yayınlamıştır.

Google ADS reklamlarınızda, her kampanya ile ilgili farklı harcama tutarı belirleyebilirsiniz.

Reklamlarınızın yayınlanma durumuna gelmesine kadar, düzgün bir strateji belirlerseniz, çok rahat edersiniz. Ayrıca reklam yayınlandıktan sonra, sürekli olarak sıralamanızı takip etmeli ve rakiplerinizin davranışlarını da takip etmeniz gerekmektedir.

Reklamlar geri dönüş olarak firmanızı üst sıralara taşırken, bu noktada sizin takipçiliğiniz de çok önemlidir. Dilerseniz sizinle bir araya gelebilir ve stratejinizi belirleyebiliriz.

Blog

Reklam Ajansı

Reklam ve tasarım sektöründe dijital reklam ajansı olarak hizmet...

Web Tasarımı

Web Tasarımı Tasarım ile ilgili fikirlerin estetik çizgiler kull...

Seo Nedir?

SEO, açılım olarak Search Engine Optimization yani arama motoru opti...

Kartvizit

Kartvizit Kişilerin veya kurumların kendini tanıtmak amacı ile hazırlanan...

Afyon Web Tasarım

Afyon Web Tasarım Afyon Web Tasarım ve Web Programlama Afyon şehrinde web...

Ağrı Web Tasarım

Ağrı Web Tasarım Ağrı Web Tasarım ve Web Programlama Ağrı şehrinde web si...

Hemen Arayın Whatsapp'tan Yazın