Türkiye Geneli Profesyonel SEO Hizmeti

Türkiye Geneli Profesyonel SEO Hizmeti

Türkiye Geneli Profesyonel SEO Hizmeti

Türkiye Geneli Profesyonel SEO Hizmeti

Türkiye genelinde profesyonel SEO hizmeti vermekteyiz. SEO hizmeti kapsamında, web sitenizi arama motorlarının istediği seviyeye getirerek, kullanıcı dostu çalışmalar yapıyoruz.

URL Dizine Ekleme:

Web sayfanızda bulunan URL yapılarını, Google dizinine eklemek için çalışmalar yapıyoruz. Google tarafından sayfalarınızı dizine eklemek için, gerekli kriterleri yerine getiriyoruz.

URL’lerin Taranmasını Sağlıyoruz.

Google, bağlantıları izler, site haritalarını okur ve farklı yöntemlerle de sizin URL’lerinizi bulur. Biz bu süreci Google açısından uygun hale getiriyoruz.

Kullanıcı Dostu Çalışmalar:

SEO işinin aslında en önemli parametresi Kullanıcı Dostu Çalışmalardır. Web sayfanızı kullanıcı dostu bir yapıya getirdikçe, SEO açısından da o kadar önemli işler yapmış olursunuz.

Web Siteniz Google’da Yer Alıyor mu?

Web sitenizin URL’lerini Google’da olup olmadıkları konusunda test etmek gerekiyor. Örneğin: site: https://era.web.tr/ yazarak, web sitenizin dizine eklenen URL’lerini görebilirsiniz.

Web sitenizin URL’lerinin Google’da olmaması durumunda, sorunu tespit ederek, sorunu çözüyoruz. Sitenizin tasarımı, içerikleri, yapısı, kullanıcı dostu olması, mobil uyumlu olması gibi birçok parametreyi göz önünde bulunduruyoruz.

Kullanıcılara yüksek kalitede içerik sunmak, çok önemlidir. Yayınladığınız içerik, web siteniz ile alakalı, özgün, kullanıcıya değer katan yapıda olmalıdır. Doğal çalışmalar yapmalısınız, ilk sıralara yükselme amacı ile agresif çalışmalar yapmamalısınız. Başlıklarınız ve içeriğiniz doğal yapıda olmalıdır, kullanıcıya değer katmalıdır.

Teknik Koşullar Sağlanmalı ve Spam Politikalarına Dikkat Edilmelidir.

Web sayfanızın arama sonuçlarında görülebilmesi için, teknik koşulları sağlamalısınız. Aslında bu teknik koşulları sağlamak çok basittir. Spam politikaları ise iyi bilinmesi gereken ve uyulması gereken politika kurallarıdır. Google politika kurallarına uyulmaması halinde, URL’leriniz arama sonuçlarında görülmez. URL’lerinizin görülmemesi web siteniz genelinde kısmı ya da tamamen olabilir.

Kullanıcı deneyimi, kullanıcı dostu bir web sitesi, arama sonuçlarında başarılı olur. Bu çok muhtemel bir durumdur.

Genel Olarak Ne Yapıyoruz?

SEO konusunda başarılı olabilmek adına genel olarak şunları yapıyoruz:

  • Kullanıcı dostu bir web sitesi sistemi kuruyoruz.
  • Mobil kullanılabilirliği iyi bir web sitesi tasarımı oluşturuyoruz.
  • Girilen içeriklerin özgün, kullanıcıya değer katan, web sitesi ile alakalı olmasına dikkat ediyoruz.
  • Sosyal medya hesaplarında profesyonelliği ve güzel bir görünümü hedefliyoruz.
  • Web sitesinin sayfalarının hızlı açılmasını sağlıyoruz. Bu anlamda gerekli kod optimizasyonlarını sağlıyoruz.
  • Web sitesinde kullanılan görsellerin de optimizasyonunu sağlıyoruz.

Dikkat: Kullanıcılar bir aramayı yaptıktan sonra, web sitesine geldikleri zaman arama yaptıkları durum ile alakasız bir içerik ile karşılaşırlarsa, bu durum SEO açısından sizi çok olumsuz etkiler. Bu tarz yapılar, Google tarafından hoş karşılanmaz.

Web sitenizi ve URL yapınızı profesyonel bir görünüme kavuşturmalısınız. URL okunuşu anlamlı olmalıdır. Bir içeriğe ulaşıldığı zaman, URL’de sayfa23, page7 gibi ifadelerin olması doğru değildir.

İşletme hedeflerinize ulaşmak için, konuyu bir bütün olarak düşünüp her alanda profesyonelliği yakalamalısınız. Google haritalar, sosyal medya hesaplarınız, web siteniz ve diğer işletmeniz ile ilgili durumların profesyonel görünümde olması gerekmektedir. Haritalarda yapılan yorumlara da dikkat etmeli ve oradan gelen mesajları da hızlı yanıtlamanız önemlidir.

Dizin yapınızın basit ve anlaşılır olması durumu da önemlidir. Kullanıcı ulaşmak istediği bir içeriğe, uzun uzun tıklamalar sonucu ulaşmamalıdır. Bu anlamda da web sitenizi kullanıcı dostu bir hale getirmelisiniz.

İçerik Girişlerine Dikkat:

İçerik girişi yaparken, dikkat etmelisiniz. İçeriğinizi okumak için gelen kullanıcı, akıcı bir dil ile yazılmış bir içerik görmek ister. İçerikte yazım ve dil bilgisi hatalarına dikkat etmelisiniz. Uyumsuz ve kötü yazılmış içeriklerden kaçınmalısınız. İçerik uzun olsun diye alakasız cümleler kurmamalısınız.

Blog

Reklam Ajansı

Reklam ve tasarım sektöründe dijital reklam ajansı olarak hizmet...

Web Tasarımı

Web Tasarımı Tasarım ile ilgili fikirlerin estetik çizgiler kull...

Seo Nedir?

SEO, açılım olarak Search Engine Optimization yani arama motoru opti...

Kartvizit

Kartvizit Kişilerin veya kurumların kendini tanıtmak amacı ile hazırlanan...

Afyon Web Tasarım

Afyon Web Tasarım Afyon Web Tasarım ve Web Programlama Afyon şehrinde web...

Ağrı Web Tasarım

Ağrı Web Tasarım Ağrı Web Tasarım ve Web Programlama Ağrı şehrinde web si...

Hemen Arayın Whatsapp'tan Yazın