Sosyal Medya Ajansı

Sosyal Medya Ajansı

Sosyal Medya Ajansı

Dijital medyanın geliştiği çağımızda sosyal medya ajansı olarak hizmet veren firmamız, kurumunuzun sosyal medya platformlarından en iyi sonucu almanıza yardım eder. Böylece kendinizi başarılı bir şekilde tanımanıza, hedef kitlenize doğru bir şekilde ulaşmanıza destek sağlar.

İnternetin gelişmesiyle ortaya çıkan Instagram gibi sosyal medya platformları, oldukça kısa süre içerisinde geniş bir kitleye hitap eder hale gelmiştir. Günümüzde birçok kullanıcı bu mecraları kullanmakta olup, her gün buralarda saatler geçirilmektedir.

Bu durum, firmalar için de kendileri tanıtmaları, ürün satabilmeleri ve büyümeleri için muhteşem bir ortam hazırlar. Ancak burada istediğiniz sonuçları elde etmek istiyorsanız, platformun yapısına uyum sağlamanız, bu süreçte de kurumsallığınızı kaybetmemeniz gerekir. Aksi halde istediğiniz sonuçları almak da imkânsızdır.

Burada size profesyonel kadrosuyla hizmet veren firmamız mesajlara ve atılan tweet’lere cevap vermenin de ötesinde, sizi yansıtan bir sosyal medya stratejisi uygular. Burada işinizin nasıl geliştirileceği üzerine durularak, buna uygun bir yöntem izlenir. Süreç temel olarak şu şekilde işlemektedir;

 1. Firmanızın hedef kitlesinin tespit edilmesi
 2. Sosyal medya üzerinde buna uygun kitlenin belirlenmesi
 3. Rakiplerinizin analiz edilmesi
 4. İçerikler ile hedefinize yönelik harekete geçilmesi
 5. Reklamların yapılması

Burada ilk adımda firmanızın hedef kitlesinin ne olduğuna dair detaylı bilgiler sizden alınır. İkinci adıma böylece geçilmekte olup, burada da alınan bilgiler doğrultusunda bir kitle tespit edilir. Öz hazırlık mahiyetinde olan bu çalışmalar ardından, daha fazla öne çıkabilmeniz için rakiplerinizin de detaylı bir analizi gerçekleştirir.

Zira rakiplerinizi geçebilmek istiyorsanız, sosyal medya ajansı öncelikle buna dair araştırma yapmalıdır. Böylece onlardan daha fazla ileriye gidebilmek için, nelerin yapılacağı kolaylıkla ortaya çıkartılır.

Tüm bu işlemler ardından, sektörünüz neyse buna uygun paylaşımların planlanması başlanır. Burada dikkat edilmesi gereken birçok madde vardır. Bunlar paylaşımların kaliteli olmasından editleme süreçlerine, özgünlükten hedef kitlenize hitap etmesine kadar farklılaşır. Firmamız sosyal medya üzerine sahip olduğu deneyimli kadrosu sayesinde, nasıl gönderiler hazırlanması gerektiği hakkında kaliteli sonuçlar sunar. Burada şu gibi maddelere dikkat edilir;

 1. Platformdaki tüm paylaşım türlerinin kullanılması
 2. Marka tanıtımlarının videolar ile yapılması
 3. Bilgi verici, eğlendirici ve ilham verici paylaşımların gerçekleştirilmesi
 4. Tüketicilerinin dikkatinin çekilmesi

Bunlara ek olarak sosyal medya kullanıcıları, küçük ancak değerli bilgilere de büyük önem verir. Dolayısıyla neyin nasıl yapıldığına dair paylaşımlara da planlama sürecinde yer sağlanır. Sizinle beraber gerçekleştirilen görüşmeler kapsamında eğer uygunluk da varsa oyunlar ve çekişiler ile kitlenizin ilgisi üzerinize çekilir.

Zira küçük de olsa bu unsurlar, sosyal medya üzerindeki birçok insanın hâlâ ilgisini çekmektedir. Tüm bu işlemler yapılırken özgünlük çerçevesinde hareket edilmekte olup, sadece size özel çalışmalar ortaya konulur.

Reklam çalışmaların da üzerinde duran firmamız, sosyal medyada tanıtımınızı en iyi nasıl yapabileceğinizi sizin için keşfeder. Sahip olduğunuz bütçeyi en iyi şekilde değerlendirerek, arzuladığınız sonucu elde etmenize yardımcı olur.

Böylece dijital ortamlarda kısa sürede markanızı geliştirebilir, adınızı kolay bir şekilde duyurabilirsiniz. Sosyal medya platformları kendine özel bir yapıda olduğu için, kurumların da buna uyum sağlaması şarttır. Bunun bilincinde olan ekiplerimiz, kendilerini sürekli konu üzerine güncel tutar.

Bu sayede her zaman en profesyonel çözüm önerileri sunulur. Sizinle beraber toplantılar yapılarak, süreçte neler yapılması gerektiğine karar verilir. Onayınızla birlikte projeniz hayata geçirilir. Böylece doğru içerikler ile normalde düşündüğünüzün de üzerinde bir sonuç almanız sağlanır. Bunun için sadece bizimle iletişime geçmeniz gerekir.

Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medya ajansları, şirketleri kendi iç değerlerine ve kültürlerine göre ele alarak, sahip oldukları hedef kitle ile başarılı bir şekilde buluşmasında yardımcı olur. İçerik ve reklam gibi araçlar sayesinde, istediğiniz noktaya ulaşmanıza yardım eder.

Bu süreçte gerek reklamcılık, gerekse sosyal medya üzerine deneyimli bir ekiple çalışmanız gerekir. Zira konuya hâkim olunmadan yapılan çalışmalar, sizi istediğiniz sonuçlardan uzak tutar. Bilinmesi gereken nokta, zannedilenin aksine sosyal medya kullanıcılarının bilinçsiz bir şekilde hareket etmediğidir. Eğer özel stratejiler uygulanmazsa, alacağınız sonuçlar neredeyse sıfırdır.

Bu bakımdan sizi daha fazla ileriye taşımayı bir gaye olarak kabul eden firmamız, öncelikle sahip olduğunuz değerleri anlar. Ardından yaptığınız çalışmaları, sektörünüzü inceler. Öne çıkan noktalarınızı not alarak, rakiplerinizi de araştırır. Böylece onların önüne geçebilmeniz için ne yapılması gerektiğini, geliştirilmesi gereken hususları bir rapor halinde size sunar. Sosyal medya danışmanlığı ajans olarak size en iyi sonuçları teklif eden ekiplerimiz, adınızı daha kolay duyurmanıza katkı sağlar.

 1. Yaptığımız çalışmalar sonucunda size şu avantajlar katılır;
 2. Sahip olduğunuz mevcut kitle genişletilir.
 3. Kitleniz arttığı için, ay sonu elde ettiğiniz kazanç de yükselir.
 4. Kitlenizin ve kazançlarınızın yükselmesi, firma olarak büyümenizi hızlandırır.
 5. Sosyal medya hesaplarınız, kullanıcılar adına daha da çekici hale getirilir.
 6. Sosyal medyada yapılan reklamlar ile normalde hedeflediğinizin de üzerinde sonuçlar elde edilir.
 7. Sosyal medyada bir temel kurulur. Böylece bunun üzerinde güvenli bir yapı inşa edilerek, büyümeniz ve gelişmeniz sağlanır.

Gerçekleştirmiş olduğumuz bu çalışmalar sayesinde, internet ortamında hitap ettiğiniz tüketicileri hızlı şekilde geliştirebilirsiniz. Marka tanınırlığı konusunda da böylece size yardım eden firmamız, dijital ortamda kolay bir şekilde tanınmanıza yardım eder.

Ankara Sosyal Medya Ajansı

Günümüzde sosyal medya üzerindeki birçok kullanıcı, buradaki firmaların da etkisiyle bir ürün, hizmet alacaksa burayı da inceler. Burada kurumla iletişime geçilmeden önce, bazı sorularına cevap arar. Bunlar şu şekildedir;

 1. Paylaşımlarının kalitesi nasıl?
 2. Görselleri kolay bir şekilde anlaşılabilir mi?
 3. Çözünürlükleri nasıl?
 4. Ürünün tanıtımı güzel bir şekilde yapılmış mı?
 5. Ürünün avantajlı yönleri neler?
 6. Paylaşımları düzenli mi? Önemli günlerde neler yapıyor?

Dolayısıyla aynı ürünler üzerine hizmet veren iki hesaptan, hangisi bu sorulara tam bir cevap veriyorsa, satış yapacak taraf da odur. Ancak tahmin edilebileceği üzere firmalar yoğunluk sebebiyle konu üzerine gereken zamanı ayıramayabilir.

Bu noktada da dijital medya ajansları öne çıkar. Ancak hatalı bir tercih yaparsanız, yapılan çalışmaların sizi ilerletmekten ziyade geriletmesi de olasıdır. Ankara sosyal medya ajansları arasında günümüze kadar yaptığı çalışmalar ile ön plana çıkan firmamız, tüm bu sorulara cevap vermenize yardımcı olur.

Sosyal medya üzerinde kendinizi istediğiniz gibi yansıtmanıza imkân tanır. Yapılan çalışmalarda ilk olarak bir temel inşa edilir. Böylece büyümeniz de sağlam bir yapıya oturtulur. Bunun üzerinde yapılan geliştirmeler ile gün geçtikçe daha fazla kişiye hitap etmeniz sağlanır. Uzman ekipleriyle ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde tespit eden ekiplerimiz, özellikle eksik olduğunuz konuları belirler.

Bunların üzerinde bir geliştirme yaparak, daha kısa sürede sosyal medyada öne çıkmanıza destek olur. Güçlü yönleriniz üzerinde de planlamalar yapılarak, tüketicilere daha fazla cazip yapıya kavuşmaları sağlanır.

Tüm işlemlerimiz sizlerin de bilgisi ve onayı dâhilinde yapılmakta olup, sunduğunuz öneri ve istekler öncelikle değerlendirmeye alınır. Sosyal medya ajansı olarak dinamik ve sürekli ilerleyen bir temeli olan firmamız, süre her zaman çağdaş ve modern çözüm önerileri sunar.

Reklam Ajansı

Bir firmanın gerek kendisini, gerekse ürünlerini tanıtabilmesi için reklamlar büyük bir önem taşır. Ancak bilindiği üzere doğru yönetilmeyen bir reklam süreci, istediğiniz sonuçları alamamanıza sebep olur.

Reklam kampanyalarında önemli olan sahip olduğunuz bütçenin büyüklüğü değil, mevcut olanın nasıl kullanıldığıdır. Eğer doğru bir şekilde kullanılırsa, istediğiniz sonuçların üzerini almanız dahi mümkündür. Bu bağlamda firmamız reklam kapsamında,

 1. Broşür tasarımı,
 2. Katalog tasarımı,
 3. Billboard tasarımı,
 4. CLP tasarımı,
 5. Logo tasarımı,
 6. Sahne tasarımı,
 7. Roll-up tasarımı,
 8. Afiş tasarımı,
 9. Kurumsal Kimlik tasarımı,
 10. Dergi tasarımı,
 11. Kitap tasarımı,

Gibi çalışmalar gerçekleştirir. Bu sayede hem şirketinizi tanıtabilir, hem de marka tanınırlığınızı kısa sürede yükseltebilirsiniz. Reklam ajansı hizmetleri kapsamında bunlara ek olarak dijital ortamlara yönelik de reklamlar yapan firmamız, sosyal medyada daha fazla tanınır hale gelmenize yardım eder. Google kapsamında sizlere,

 1. Google Görüntülü Reklamlar,
 2. Google Youtube Reklamları,
 3. Google Merchant Reklamları,
 4. Google Re-Marketing Reklamları,

Konularında profesyonel çözümler sunulur. Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformları içerisinde de hizmetler veren firmamız, burada öncelikle mevcut hesaplarınızın bir analinizi yapar. Hedef kitleniz ve vermek istediğiniz mesaj ele alınarak, bütçeniz kapsamında size uygun bir tasarım gerçekleştirilir.

Ardından bir rapor halinde tarafınıza sunularak, arzu ettiğiniz takdirde gerekli değişiklikler sağlanır. Eğer onaylarsanız proje kısa sürede sonuçlandırılır. Amacımız sahip olduğunuz bütçe ile en iyi sonuçları almanız olup, bunun için profesyonel hizmet verilir.

Ekiplerimiz istekleriniz doğrultusunda hareket ederek, istediğiniz her şeyi uygun bir şekilde reklama yerleştirir. Rakipleriniz de tarafımızca incelendiği için, onlardan daha iyi sonuçlar alabilmek için özel çalışmalar gerçekleştirilir. Tüm bunlar sonucunda, geleneksel ve dijital reklamlardan üstün neticeler elde edilir.

Instagram Yönetimi

Instagram ilk sunulduğu 2010 yılından bu yana, kısa sürede gelişmiş olan platformlar arasındadır. Dünya çapında milyonlarca kişiye hitap etmesi, her gün kullanılması bir süre sonra kendini tanıtmak ve satış yapmak isteyen firmalar için güzel bir kaynak haline getirmiştir.

Böylece özellikle son zamanlarda buraya geçiş yapan işletmelerin sayısı da artmıştır. Ancak bir süre sonra profesyonel Instagram yönetimi önemi de ortaya çıkmıştır. Zira buradaki kullanıcılara hitap etmek istiyorsanız, öncelikle platformu takip etmeniz ve trendlerine uyum göstermeniz gerekir. Aşırı kurumsal hesaplar, kullanıcıları her zaman yorar.

Ne var ki kurumsallığı kaybetmek de Instagram üyelerine güvenilir olmayan bir yapı sunar. Dolayısıyla buraya geçiş yapan şirketlerin, platformda kullandığı dil ve yaptığı paylaşımlar bunların arasında olmalıdır.

Ayrıca daha iyi sonuçlar alabilmek ve hedef kitlenize tam anlamıyla hitap edebilmek istiyorsanız, trendleri takip etmek de yeterli değildir. Bunlara yönetebilmeniz, böylece kullanıcıların isteklerine tam olarak cevap vermeniz gerekir. Bu konuda firmamız Instagram işletme hesabı açma ardından geliştirilmesine kadar olan süreci etkili bir şekilde yönetmenize imkân sağlar.

Firmanız değerleri ayrıntılı olarak incelenerek, sahip olduğunuz kültür aynı şekilde buraya da yansıtılır. Platformdaki tüm paylaşım araçları üzerinden nasıl gönderiler hazırlanması gerektiği, paylaşılacak zamanları gibi konular ayrıntılı olarak incelenerek, size bir plan çizer. Mevcut tüketicilerinizi koruma üzerine odaklanan uzmanlarımız, onların sadakatini devam ettirir.

Bunun haricinde geliştirme çalışmaları dikkatli bir şekilde gerçekleştirilerek, hedef kitlenizin düzenli bir şekilde büyümesi sağlanır. Böylece kurum olarak elde ettiğiniz kazanç da eşdeğer biçimde yükselir. Markanızı en iyi şekilde Instagram kullanıcılarına tanıtmanızı sağlayan ekiplerimiz, size özel çözümler sunar. Tüm aşamalar bilginiz dâhilinde ilerlemekte olup düzeltme isterseniz kısa bir sürede hayata geçirilir.

  

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi oldukça dikkat isteyen bir konudur. İnternet, günümüzde firmalara kendilerini 7 gün 24 saat kesintisiz tanıtmasına, ürün satmasına olanak tanımaktadır. Bu sebeple özellikle son yıllarda birçok kişi kendini dijital ortamlara taşımaktadır.

Sosyal medya, bu konuda ilk tercih edilenler arasındadır. Bunun ilk nedeni işletme hesabı oluşturulurken bir ücret istenmemesidir. Böylelikle şirketlere milyonlarca kişiye ulaşma imkânı sağlanır.

İkinci sebep ise insanların her sosyal medya hesabını, günaşırı kullanmasıdır. Bu durum, doğru bir strateji ile saat kaç olursa olsun tüketicilerinize kolay bir şekilde ulaşmanıza yardım eder. Bu noktada devreye kurumsal sosyal medya yönetimi firmaları girer.

Eğer hızlı davranır ve acele kararlar verirseniz, bu büyük pazar ortamından istediğiniz sonuçları alamamanız da oldukça kolaydır. Zira sosyal medya yönetimi her şeyden önce ilgili platform ve reklamcılık gibi konular üzerine bilgi isteyen bir durumdur. Bu bakımdan firmamız,

 1. Özgün ve etkili paylaşımlar ile algı yönetimi,
 2. Marka sadakatini sağlamak için diyalogların yönetimi,
 3. Reklam yönetimi,
 4. Ayrıntılı veri analizi ile strateji tespiti,
 5. Farklı uygulamaları devreye sokma,
 6. Paylaşım saatleri belirleme,
 7. Hedef kitlenizin dikkatini çekecek fotoğraflar seçme,
 8. Farklı paylaşım türlerinden yararlanma,
 9. Etiketleri doğru kullanma,
 10. Rakiplerinizi analiz etme,

Gibi maddeler üzerinden hareket ederek, istediğiniz sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Sizler ile yakın temas içerisinde yapılan planlar, sizlerin de onayıyla harekete geçirilir. Böylece kitlenizi kısa sürede genişletebilir, kazançlarınızı yükseltebilir, tanınırlığınızı yükseltebilirsiniz.

Her sosyal medya platformu üzerine tecrübeli olan ekiplerimiz, tüm aşamaları profesyonel bir şekilde yönetmektedir. Hataya yer vermeden, profesyonel ve disiplinli bir şekilde çalışan kadromuz, marka değerinizi ve iletmek istediniz mesajı etkili biçimde sosyal ortamlara geçirmenize yardımcı olur. Böylece dijital ortamlarda tanınırlık çalışmalarını da verimli bir şekilde yapmanızı sağlar.

Çayyolu Reklam Ajansı

Firmamız sunduğu bu kapsamlı ve ayrıntılı hizmetleri, Türkiye kapsamında vermektedir. Kaliteli hizmetlerden asla ödün vermeyen kadromuz, Çayyolu reklam ajansı olarak sizin değerlerinize büyük bir saygı gösterir.

Yapılan tüm çalışmalar sizlerin istediği temel üzerine konumlandırılır. Dolayısıyla istediğiniz mesajların doğru bir şekilde iletilmesi ve marka olarak büyümeniz ana hedeflerimiz arasındadır. Her projeyi özel olarak değerlendiren firmamız, sizlerin yapmak istediklerini dinleyerek, buna uygun çözüm önerileri getirir.

Ardından ekiplerimiz çalışmaya başlayarak, taslak yapı oluşturur. Hayata geçirilmesi öncesinde size takdim edilerek gerekliyse değişiklik işlemleri yapar. Disiplini elden bırakmayan firmamız, her dakikayı doğru bir şekilde değerlendirerek hızlı teslimatlar gerçekleştirir.

Böylece reklam kampanyalarınızın kısa sürede tam olarak tespit edilmesi, sosyal medya yönetimi planın zamanında tamamlanması hedeflenir. Sizlere 7 gün 24 saat aktif bir hat sunulmakta olup hizmet öncesi, hizmet esnası ve hizmet sonrasında bizimle irtibat kurmanız mümkündür.

Bu sayede gerek bizimle projenizin detaylarını konuşabilir, gerekse mevcut ilerleme hakkında bilgi alabilirsiniz. Çalışmanın tamamlanması ardından ayrıntılı bilgi almak isterseniz ya da sorunuz varsa, güler yüzlü ekiplerimize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Sizlerin istekleri ve hedefleri bizim de temel ilkemizdir. Bu kapsamda firmamız, sizlere her zaman istediğiniz sonuçları sunar. Kendini sürekli geliştiren, teknolojik gelişmeleri takip eden kadrolarımız, reklamlarınızdan en iyi sonuçları almanıza yardım eder.  Uygun fiyatlı hizmetlerimizle, bütçenizi istediğiniz gibi değerlendirmeniz mümkündür.

Çayyolu Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medya platformlarının geliştiği günümüzde, çok sayıda kurum kendini buraya taşımaktadır. Ücretsiz olarak açılabilen işletme hesapları, birçok kullanıcıya kolay bir şekilde ulaşma fırsatı teklif etmektedir.

Bununla beraber sosyal medyada ilerlemek istiyorsanız, buradaki mevcut yapıyı anlamanız ve uyum sağlamanız gerekir. Bu noktada size sosyal medya desteği sunan firmamız, uzman ekipleri ile size özel çözüm önerileri geliştirir.

İçerik üretiminin nasıl olması gerektiğine gelmeden önce, hesabınızın doğru bir kitleye hitap edip, etmediği öğrenilmekte ve iletişim bilgileri tam olarak doldurulmaktadır. Zira sosyal medya kullanıcıları, bilgileri eksik olan işletmelere fazla itibar göstermemektedir.

Ayrıca rakipleriniz sosyal medyada bulunuyorsa, şimdiye kadar nasıl çalışma yaptıkları ve bunlardan hangi neticeleri elde ettikleri de büyük bir öneme sahiptir. Zira bunlar bilinmezse, yapılan çalışmalar da eksik kalabilir. Profesyonel ekiplerimiz ön hazırlık kapsamında olan bu işlemleri uzmanlıkla yönetmekte olup, gerekli bilgileri bir rapor halinde hazırlamaktadır.

Bunların üzerinden de neler istediğiniz kapsamında, ne yapılması gerektiğine dair bir plan oluşturulur. Ardından varılan sonuçlar sizinle paylaşılarak, gerekli düzenleme ve teyit işlemleri sağlanır. Eğer uygun bulunursa sadece sosyal medya üzerinde hayata geçirilmesi kalmaktadır. Sosyal medyayı sürekli takip eden ve yeniliklerden haberdar olan firmamız, bu sayede size her daim en güncel servisi sağlar.

Böylece almış olduğunuz sosyal medya hizmeti çerçevesinde, sizlere aradığınız çözüm tam anlamıyla sağlanır. Eğer ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Çayyolu Sosyal Medya

Sosyal medya yönetimi, firmaların bu ortamlardaki hesaplarını daha aktif ve verimli yönetmelerini sağlayan bir hizmettir. Bu çerçevede mevcut tüketicilerin korunması ve sadakatlerinin sağlanması amaçlanırken, yeni kişilere de ulaşılması hedeflenir.

Eğer doğru bir strateji uygulanırsa, aldığınız sonuçlar da istediğiniz gibi olacaktır. Bu bakımdan kurumsal sosyal medya yönetimi kapsamında firmamız,

 1. Planlama ve strateji,
 2. Marka ve rakip analizi,
 3. Kurumsal hedefler,
 4. Profesyonel içerik üretimi,
 5. Reklam ve reklam planlaması,
 6. Hesap yönetimi,
 7. Rapor hazırlama,

Üzerinden hareket eder. Birinci aşamada markanızın dili oluşturularak, kimleri hedeflediğiniz tespit edilir. Kurum olarak hedefleriniz, amaçlarınız ve hangi yönlerin geliştirilebileceği ortaya çıkartılarak bu kapsamda planlama ve strateji oluşturulur.

İkinci aşamada ise rakipleriniz ve onların markası ele alınır. Neyi nasıl yaptıkları, seçtikleri kitleler, etkileşim ve takip oranları, paylaşım sıklıkları ve sizin markanızın bu yönlerden artı ve eksi yönleri incelenir. Üçüncü aşamaya gelindiğinde ise bu sonuçlardan hareket edilerek, gerçekçi hedefler belirlenir. Hedef olarak belirlenen kitlenin ihtiyaçlarına yönelik tasarımlar yapılarak, onların beklentileri karşılanmak istenir.

Dördüncü aşamaya gelindiğinde ise tüm bunlar kapsamında içerik hazırlaması gerçekleştirilir. Doğru zamanda, doğru kitleyi hedef alarak yapılan kaliteli paylaşımlar, en iyi sonuçları almanıza destek olur. Paylaşımlar dijital reklamlar ile desteklenerek, markanızın daha fazla sosyal medya kullanıcısına ulaşması sağlanır.

Tüm bu işlemler planlar doğrultusunda gerçekleşmekte olup, bunların dışına çıkılmaz. Sunulan raporlar ile sonuçlarınızdan sürekli haberdar olmanız sağlanır.

Ümitköy Reklam Ajansı

Reklam ajansları, firmaları ve sahip oldukları ürünleri en doğru şekilde tanıtmayı hedefler. Sizin başarınız ne kadar iyi olursa, reklam ajansı da o kadar başarılıdır. Bu bağlamda sağlanan hizmetler dört temel maddeye ayrılır;

 1. Firmalara pazarlama yönünde öneriler yapmak
 2. Firmaları iletişim üzerine bilgilendirmek ve öneriler yapmak
 3. Reklam kampanyalarını afiş, radyo, televizyon, sinema, sosyal medya gibi kanallar üzerinden paylaşma
 4. Firmalar adına reklamları yayınlayacak medya kurumları ile irtibata geçme, uygun fiyat üzerinde anlaşma

Eğer tüm bunların en iyi şekilde yönetilmesini istiyorsanız, reklam ajansı hizmetleri veren kurumları da dikkatli bir şekilde seçmeniz gerekir. Zira tecrübe, hayal gücü,  dinamik yapı elde edeceğiniz sonuçları doğrudan etkiler.

Bu bakımdan firmamız, gelişmiş bir hayal gücü ile hayallerinizi, kısa sürede gerçeğe dönüştürmenizde yardımcı olur. Ümitköy ve Türkiye kapsamında özel çözüm önerileri sunan kadromuz, öncelikle hangi mesajı yayınlamak istediğinizi ele alır. Bunun tespit edilmesi ardından, sizin için en uygun reklam aracının hangisi olduğu tespit edilir.

Şayet özellikle arzu ettiğiniz bir araç varsa, bunun üzerinden hareket edilerek tüketicilerinize en iyi nasıl ulaşabileceğiniz planlanır. Yapılan tasarım ve simülasyonlar sizinle de paylaşılarak görüşleriniz alınır.

Onaylanması doğrultusunda ise yayınlanması yapılır. Bu süreç tercih edilen araca göre değişmekle beraber, firmamız hepsini profesyonel bir şekilde yönetir. Sizlere kesintisiz bir iletişim hattı sunulmakta olup, bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

Ümitköy Sosyal Medya Ajansı

Teknoloji ve internet her gün gelişen bir yapıya sahiptir. Bu durum, çok kısa süre içerisine Instagram ve Twitter gibi sosyal medyaların doğmasına sebep olmuştur. Bunların hepsi farklı bir dinamiğe, konsepte sahip olsa da tümü insanlar tarafından ilgi ile karşılanmaktadır.

Milyonlarca kullanıcıya hitap eden platformlar hafta içi ve hafta sonu dinlemeden, her gün aktivite görmektedir. Bu durum tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de işletmelerin sosyal medyaya geçişlerini hızlandırmaktadır. Sosyal medya danışmanlığı ajans da burada devreye girerek, şirketlere hesaplarını doğru bir şekilde yönetebilme fırsatı sunmaktadır.

Zira geniş bir kullanıcıya ulaşma fırsatı sunması, yanlış bir strateji uygulansa da bunu sağladığı anlamına gelmez. Aksine yapılan küçük bir hata, kısa sürede yayılacağı için prestijinizi kötü şekilde etkiler. Bu da içinden çıkılmayan durumlara sebep verebilir.

Bunların en başında oluşmaması elzem olduğu için, Türkiye’nin en iyi medya ajansları ile çalışmanız şarttır. Bu konuda öncüler içerisinde size profesyonel çözüm önerileri sunan firmamız başarılı bir şekilde sosyal medyaya geçmenizi sağlar. Eğer mevcut hesaplarınız varsa bugüne dek yaptıklarınız incelerek, olumlu ve olumsuz yönlerinizin bir listesi hazırlanır. Bu kapsamda iyileştirmeler yapılarak, sektörde en iyi sonuçları almanız garanti edilir.

Bunun için tek yapmanız gereken, firmamız ile iletişim kurarak ayrıntılı bilgi almaktır. Eğer projenizi tam olarak bize aktarırsanız, sosyal medya platformlarında adınızdan daha sık söz ettirebilirsiniz.

Blog

Reklam Ajansı

Reklam ve tasarım sektöründe dijital reklam ajansı olarak hizmet...

Web Tasarımı

Web Tasarımı Tasarım ile ilgili fikirlerin estetik çizgiler kull...

Seo Nedir?

SEO, açılım olarak Search Engine Optimization yani arama motoru opti...

Kartvizit

Kartvizit Kişilerin veya kurumların kendini tanıtmak amacı ile hazırlanan...

Afyon Web Tasarım

Afyon Web Tasarım Afyon Web Tasarım ve Web Programlama Afyon şehrinde web...

Ağrı Web Tasarım

Ağrı Web Tasarım Ağrı Web Tasarım ve Web Programlama Ağrı şehrinde web si...

Hemen Arayın Whatsapp'tan Yazın