Ankara Yenimahalle Dijital Reklam Ajansı

Ankara Yenimahalle Dijital Reklam Ajansı

Ankara Yenimahalle Dijital Reklam Ajansı

Ankara Yenimahalle Dijital Reklam Ajansı

Ankara Yenimahalle’de SEO, SEM ve dijital pazarlama alanlarında hizmet vermekteyiz. İşletmenizin dijital dünyaya açılan yüzünü bir bütün olarak düşünüyor ve tüm bu alanlarda sizlere destek veriyoruz.

Web Sitesi Ücretsiz Analiz:

Web sitenizi ücretsiz olarak analiz ettikten sonra, değerlendirme ekibimiz ile bir toplantı gerçekleştiriyoruz ve sonucu sizinle paylaşıyoruz. Dijital dünyada varlığınızı iyileştirmek için, çalışmalarımıza başlıyoruz. Dijital dünyada beklentilerinizi yerine getirmek istiyorsanız, SEO, SEM, dijital pazarlama, sosyal medya konularını bir bütün olarak düşünmelisiniz. Bu alanlarda uzman ekibimiz ile sizlere destek veriyoruz.

SEO Ajansı Nedir?

Bir web sitesinin, arama motoru optimizasyonunu yapan şirket, SEO ajansıdır. SEO, çok geniş bir kavramdır. SEO çalışmaları, uzun vadede devam ettirilmesi gereken bir çalışmalar bütünüdür. SEO, kullanıcı dostu çalışmalar, alakalı ve özgün içerikler, site içi ve site dışı kod çalışmaları gibi birçok parametreyi içerisinde barındırır.

Günümüz web teknolojilerinde, istediğiniz tarih aralıklarında nereden nereye geldiğinizi görmek mümkündür. Tek yapılması gereken bunun size raporlanmasıdır. Bizler belirli periyotlar ile sizlerle değerlendirme toplantıları yaparak, süreç yönetimini daha aktif hale getiriyoruz.

Güncel Gelişmeleri Takip Etmek Önemli:

Web dünyası hızla gelişiyor. Sizin de dijital dünyaya açılan kapılarınızda bu gelişmelerin uygulanması gerekmektedir. Arama motorları, sosyal medya platformları ve diğer dijital kaynaklarda uygulanan gelişmeleri, anında uygulamak gerekmektedir. Bunu size şöyle bir örnek ile açıklayabiliriz: Son yıllarda Google arama motoru, mobil kullanılabilirlik konusunda çok hassas davranmış ve SEO sıralamalarında bunu en önemli parametrelerden birisi haline getirmiştir. Web sitelerine bu güncellemeyi anında uygulayan ve kullanıcılarına iyi bir mobil deneyim sunan web siteleri, kârlı çıkmışlardır. Buna benzer çok sayıda örnek verebiliriz. İşletmenizin web sitesi ve sosyal medya hesapları, güncellemelere göre konfigüre edilmelidir.

Google Reklamları:

İşletmenizin dijital dünyada daha iyi varlık gösterebilmesi için, sizin isteğiniz doğrultusunda Google reklam hizmeti de vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz, sürecin her aşamasında sizden de onay alarak, bu süreci yönetmektedir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu işlemler bir bütündür. Dijital dünyada varlığınızın iyileşmesi için, her alanda olumlu iyileştirmeler yapılması gerekmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları:

Sosyal medya hesaplarınızın doğru yönetilmesi, işletmenizin dijital dünyadaki varlığı açısından çok önemlidir. Sosyal medya yönetiminin doğru yapılması ve işletmeye katkı sağlaması ise, planlı çalışmaların sonucunda olmaktadır. Bizler, aylık olarak sizlere amaç ve hedefleriniz doğrultusunda sosyal medyada neler yapacağımızın listesini sunuyoruz. Sonrasında ise işletmenize ve hedef kitlenize uygun içerik paylaşımları ile süreci devam ettiriyoruz.

Şeffaf Çalışma Prensibi

Bizler, şeffaf çalışma ilkesini prensip edinmiş bir şirketiz. Detaylı analiz raporlarını sürekli olarak sizlerle paylaştığımız gibi, değerlendirme toplantılarında da detaylı bilgilendirme yapmaktayız. Süreç ilerlerken, siz her an web dünyasında nerede olduğunuzu, hangi alakalı anahtar kelimelerde ne durumda olduğunuzu, sizinle ilgili o an ne tür çalışmalar yaptığımızı bilirsiniz.

Blog

Reklam Ajansı

Reklam ve tasarım sektöründe dijital reklam ajansı olarak hizmet...

Web Tasarımı

Web Tasarımı Tasarım ile ilgili fikirlerin estetik çizgiler kull...

Seo Nedir?

SEO, açılım olarak Search Engine Optimization yani arama motoru opti...

Kartvizit

Kartvizit Kişilerin veya kurumların kendini tanıtmak amacı ile hazırlanan...

Afyon Web Tasarım

Afyon Web Tasarım Afyon Web Tasarım ve Web Programlama Afyon şehrinde web...

Ağrı Web Tasarım

Ağrı Web Tasarım Ağrı Web Tasarım ve Web Programlama Ağrı şehrinde web si...

Hemen Arayın Whatsapp'tan Yazın