Ankara SEO Ajansı Hizmeti

Ankara SEO Ajansı Hizmeti

Ankara SEO Ajansı

Ankara merkezli SEO Ajansı olarak, sizlere geniş bir alanda hizmet vermekteyiz. Arama motoru optimizasyonu ve dijital dünyanın gereklilikleri noktasında, işletmenizin hedeflerini gerçekleştirmesi konusunda sizlerin yanınızdayız.

Tasarım – Yazılım – Dijital Pazarlama

Tasarım konusunda profesyonel grafik ve tasarım ekibimiz ile sizin de istekleriniz doğrultusunda çalışmalar yapıyor ve sizin onayınız ile ilerliyoruz. Yazılım alanında optimize edilmiş ve arama motoru dostu yazılımlar ile yolumuza devam ediyoruz. Dijital pazarlama noktasında, uzman reklam ekibimiz ile işletmenizi en iyi şekilde hedef kitlenize tanıtmaya çalışıyoruz.

Kurumsal kimlik, web sitesi tasarımı, mobil uygulama tasarımı, grafik – baskı tasarımı gibi tasarım hizmetlerimiz ile profesyonel olarak sizlerin yanınızdayız.

Admin paneli ile kolayca yönetebileceğiniz bir web yazılımı, mobil uygulama geliştirme, e-ticaret yazılımı ve danışmanlığı, mevcut sitenizin yazılımını optimize etmek gibi yazılım alanında yapılması gereken işlemlerde de çözüm ortağınız olmaya hazırız.

SEO danışmanlığı, sosyal medya reklam hizmeti, Google ADS reklam hizmeti, sosyal medya danışmanlığı alanlarında, konusunda uzman ekibimiz ile belirli periyotlar ile sizlere analiz raporlarını da göndererek işlerimize devam ediyoruz.

 

SEO Hizmeti Nasıl Yapılır?

SEO hizmetinin tek bir parametresi yoktur. Aslında SEO yani search engine optimization, Türkçesi arama motoru optimizasyonu, arama motorlarının web sitemizden beklediklerini karşılamaktır. Örneğin arama motorları, kodları optimize edilmiş web siteleri isterler. Siz web sitenizin kodlarını optimize ederseniz, SEO anlamında ileri bir adım atmış olursunuz. Örneklere devam edecek olursak, arama motorları kullanıcı dostu web siteniz olmasını ister. Yani arama sonuçlarında daha üst sıralarda gelebilmek için, arama motorlarının beklentinize uymanız kriterdir. Sizin siteniz kullanıcı dostu ise arama sonuçlarında üst sıralara tırmanmanız daha kolay olacaktır. Mobil uyumlu web siteleri, içeriklerde tıklama alanlarının rahat kullanılabilir olması, yazıların yeterince okunabilir boyutta olması, web sitesinin hızlı açılması ve hızlı açılan sayfalarının olması, kullanıcıya değerli ve özgün içerik sunmak gibi konular, SEO işinin bir parçasıdır. Bizler SEO alanında, yıllardan beri gelen tecrübelerimizi kullanarak, işletmenizin web adresini arama sonuçlarında daha üst sıralara getirmeyi hedefliyoruz.

Kesin İlk Sıraya Gelir miyim?

Bizlerin amacı, sizin web adresinizin alakalı aramalarda sürekli ilk sırada gelmesidir. Bunun garantisini vermek doğru değildir. İşletmenizin, alakalı arama terimlerinde en üst sıralarda gelmesi için, uzun vadede çalışmalarımıza devam ediyor ve sizleri de sürekli raporlar ile bilgilendiriyoruz.

Öncelikle alakalı anahtar kelimelerde, ilk sıraya çıkardığımız arama kelimelerini ilk sırada tutmak için hedefler belirliyoruz ve daha alt sıralarda gelen anahtar kelime aramalarını üst sıralara çıkarmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu işlemlerde, ekibimizin büyük tecrübesi, bizleri her zaman bir adım öne taşıyor.

Rakip site analizi, web sitenizin anahtar kelimelerdeki değişimleri, sitenize gelen ve giden bağlantılar gibi durumları, sizlere sürekli olarak bildiriyor, her gün belirli bir ivme ile artan başarıları hedefliyoruz.

İçerik Üretiminin Önemi:

Web sitenizin üst sıralarda gelmesi için bir önemli faktör de, yaptığınız işler ile ilgili, kullanıcı dostu, kullanıcının aramasına cevap olacak nitelikte, özgün içerik üretimidir. Bu noktada yine sizler ile birlikte çalışıyor ve karşılıklı bilgi alışverişi yapmayı sağlıyoruz.

İşletmenizin hedeflerini gerçekleştirirken, kurumsal görünüm çok önemlidir. Web sitenizin, sosyal medya hesaplarınızın, grafik çalışmalarınızın kurumsal görünümde olması çok değerlidir. Ayrıca web sitenizin açılışının hızlı olması, kullanıcıyı rahatsız etmemesi de çok önemlidir.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi Nasıl Olur?

Kullanıcı dostu web sitesi, hızlı açılır. Bunu sağlamak için sunucu altyapınız ve web sitesi yazılımızın çok önemlidir. Kod optimizasyonu yaparak, bunu sağlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu bir web sitesinde kullanıcılar hangi cihazdan sitenize bağlanırsa bağlansın, siteniz verimli çalışmalıdır. Kullanıcı dostu web sitelerinde, kullanıcılar arama sonuçlarına göre sitenize geldiklerinde, doğru içerik ile karşılaşmış olmalıdırlar. SEO konusunda unutmamanız gereken en önemli bilgilerden birisi, kullanıcılar sitenizi hemen terk ederse, bu sizin SEO durumunuza zarar verebilir. Kullanıcıların isteklerini ve sizden beklentilerini iyi analiz etmek, her zaman sizin yararınıza olacaktır.

Rakip analizleri, hedeflerinizi belirleme konusunda yine çok önemlidir. Rakip analizleri doğru yapmak, işletmenizi doğru tanıtmak ve uygun reklam araçları ile işletmenizi tanıtmak, uğraş isteyen bir süreçtir. Bizler uzman ekibimiz ile en doğru şekilde bu işlemleri yapmak için çalışıyoruz.

Kullanıcıların gerçekten sizden fayda sağlayabileceği bir web sitesi, SEO’da başarı sürecini daha da hızlandıracaktır.

Web sitesi tasarımı, tasarım ilkelerine uygun, sade, anlaşılır ve amaca uygun olmalıdır. Tüm SEO ajansı hizmeti işlerinde sizlerin yanınızdayız.

Ankara’da ve Türkiye genelinde işletmenizi dijital hedeflere ulaştırmak için, bizimle iletişim kanallarımız aracılığı ile iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Blog

Reklam Ajansı

Reklam ve tasarım sektöründe dijital reklam ajansı olarak hizmet...

Web Tasarımı

Web Tasarımı Tasarım ile ilgili fikirlerin estetik çizgiler kull...

Seo Nedir?

SEO, açılım olarak Search Engine Optimization yani arama motoru opti...

Kartvizit

Kartvizit Kişilerin veya kurumların kendini tanıtmak amacı ile hazırlanan...

Afyon Web Tasarım

Afyon Web Tasarım Afyon Web Tasarım ve Web Programlama Afyon şehrinde web...

Ağrı Web Tasarım

Ağrı Web Tasarım Ağrı Web Tasarım ve Web Programlama Ağrı şehrinde web si...

Hemen Arayın Whatsapp'tan Yazın